jít naiDNES.cz

Milionářka Rezešová: Zabila 4 lidi, z vězení odjela luxusním bavorákem!

Eva Rezešová dnes byla podmínečně propuštěna. | foto: koláž Expres.cz

Slovenská milionářka, dcera někdejšího ministra dopravy a košického magnáta Alexandra Rezeše (†53), Eva Rezešová dnes ráno po šesti letech opustila vězení, kam byla odsouzena za způsobení autonehody pod vlivem alkoholu, při níž zemřeli čtyři lidé.

Eva Rezešová v roce 2012 způsobila dopravní nehodu na dálnici M3, po které se řítila rychlostí 165 kilometrů v hodině a s 1,5 promile alkoholu v krvi. Její luxusní vůz narazil do Fiatu Punto, v němž uhořeli čtyři lidé.

Následně byla odsouzena k devíti letům odnětí svobody, které si odpykávala ve věznici v Budapešti. Před několika týdny si zažádala o podmínečné propuštění a soud jí díky dobrému chování vyšel vstříc. 

Již předtím jí umožnil vycházky, které trávila s rodinou, především s dcerami Alexandrou a Ellou. Milionářku přijela dnes ráno k věznici vyzvednout matka s dcerou. U vězeňské brány na ni čekalo luxusní BMW, podobné tomu, ve kterém zabila čtyři lidi.

Rezešová vypadala unaveně a velmi pohuble, dlouhodobý pobyt za mřížemi se na jejím vzhledu podepsal. Nutno ale dodat, že s figurou problémy neměla ani v minulosti a až navštíví kosmetický salon a kadeřníka, bude z ní zase přitažlivá žena. 

Eva Rezešová má za sebou na Slovensku spoustu skandálů, tak se uvidí, zda na svůj předchozí divoký životní styl naváže. Sama už kdysi jednu nehodu způsobila, ale naštěstí se nikomu nic nestalo.

Zato její sestra Linda Rezešová už má na svědomí také život dvou lidí, a to když srazila svým BMW manželský pár seniorů, kteří nehodu nepřežili. Tehdy ale nebyla z ničeho obviněná.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:26 26. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Tvl
  14
 • Super
  12
 • Cože
  8
 • Haha
  7
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat