Páníček už nepřijde! Takhle vyhlíží zmizelého fotbalistu Salu jeho milovaný pes

  • Fotbalista Emiliano Sala se měl stát nejdražší posilou velšského Cardiffu v historii.
  • Klub hrající anglickou Premier League za něj vysázel téměř půl miliardy korun.
  • Sala ovšem do Cardiffu nedorazil.
  • Soukromé letadlo, ve kterém letěl jen on a pilot, se ztratilo z radarů 21. ledna.
  • Teď záchranáři v moři objevili vrak letounu.
  • Šance, že by někdo z dvoučlenné posádky přežil, je mizivá.

Smutný pejsek čeká na svého páníčka, který se zcela jistě nikdy nevrátí. | foto: Koláž Expresu

Sestra pohřešovaného fotbalisty Emiliana Saly (28) sdílela na sociální síti velice dojemný snímek. Je na něm pes argentinského sportovce, který sedí před oknem a vypadá to, že vyhlíží svého páníčka. Ten ale s největší pravděpodobností už nikdy zpět domů nedorazí. Podle záchranářů je totiž Sala téměř jistě po smrti.

„Nala na tebe také čeká,“ napsala fotbalistova sestra Romina ke snímku, který sdílela na svém Facebooku. Z emotivní fotografie se ihned stal hit internetu.

Podle britských médií je pes, který na snímku vyhlíží svého páníčka, jedním z důvodů, proč se Sala vrátil do Francie poté, co už podepsal smlouvu s velšským Cardiffem.

Emiliano Sala odletěl z Francie v pondělí 21. ledna večer jednomotorovým letadlem Piper Malibu. Na palubě s ním byl už jen pilot David Ibbotson. 

 Cestu jim měl komplikovat déšť a také silný vítr. Sala z letadla posílal hlasové zprávy svým blízkým, ve kterých říkal, že je vyděšen, protože se letadlo rozpadá.

Po několika minutách od startu bylo zachyceno volání o pomoc. Podle pátracích jednotek měl letoun zmizet poblíž ostrova Guernsey nedaleko od francouzského pobřeží.

Emiliano Sala se svým psem

Emiliano Sala se svým psem

Po čtrnácti dnech usilovného pátrání záchranáři našli v moři vrak letadla. Trosky letouny byly nalezeny u dna Lamanšského průlivu. Podle záchranářů je v troskách jedno tělo. Zatím není jisté, komu patří.

Fotogalerie

Komentáře