Další Muskova ostuda: Cybertruck vzal do ulic, porazil značku a porušil předpisy!

11. prosince 2019
Elon Musk je považován za jednoho z největších vizionářů, jenže poslední dobou působí spíše jako pěkný packal. Svou prapodivnou Teslu Cybertruck po fiasku na předváděcí akci tentokrát vyvezl do ulic: zajel si do luxusní restaurace v Malibu. Jenže když odjížděl domů, nejprve porazil značku s přikázaným směrem jízdy vpravo, aby následně odbočil doleva!

Podnikatel a vizionář Elon Musk před několika týdny představil automobil Tesla Cybertruck, uřízl si ale pořádnou ostudu. Nejenže futuristický pick-up vypadá tak nějak podivně, ale při demonstraci nerozbitelnosti se mu vymlátila dvě okna.

A tak si Musk chtěl zřejmě střihnout reparát. Jeden z prototypů Cybertrucku, které přitom půjdou do prodeje až v roce 2021, vyvezl do ulic Los Angeles. 

Musk zamířil k jedné z nejluxusnějších čínských restaurací v Malibu a svůj opancéřovaný stroj zapíchl přímo doprostřed parkoviště, aby ho dal všem návštěvníkům na odiv.

Elon Musk vyrazil do luxusní restaurace v Malibu svojí Teslou Cybertruck. Jenže...

Elon Musk vyrazil do luxusní restaurace v Malibu svojí Teslou Cybertruck. Jenže to dopadlo ostudou, stejně jako předváděcí akce.

Následně šéf Tesly auto ukázal herci Edwardu Nortonovi a rozdal pár autogramů. Po večeři i s několika přáteli nasedl zpět do auta a začaly se dít věci.

Elon Musk vyrazil do luxusní restaurace v Malibu svojí Teslou Cybertruck. Jenže...

Musk vyjel z parkoviště v opačném směru, než byl ten přikázaný.

Těžko říct, zda je Musk tak špatným řidičem, nebo se Tesla Cybertruck tak špatně ovládá, každopádně při výjezdu narazil na dopravní značku s přikázaným odbočením vpravo. Co udělal? Značku autem prostě a jednoduše porazil a odbočil vlevo.

Elon Musk vyrazil do luxusní restaurace v Malibu svojí Teslou Cybertruck. Jenže...

A ještě porazil značku!

Na boháče se tak nyní opět snáší kritika a posměch. Podle některých nemá Cybertruck na silnicích co dělat, protože se jedná o prototyp. Lidé také upozorňují, že auto nemá boční zrcátka, což manévrování na silnicích nepochybně ztěžuje.

Ať tak či onak, říká se, že i špatná reklama je dobrá.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:30 čtvrtek 9. dubna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 122
  • 106
  • 42
  • 39
  • 36
  • 30
Komentáře