Škodovka trollí Muska za jeho Cybertruck: „Elone, nám se taky smáli!“

2. prosince 2019
Podnikatel a vizionář Elon Musk za prapodivný pick-up Tesla Cybertruck schytává výsměch ze všech stran. A pikantní rýpanec si neodpustili dokonce ani slovenští zástupci české automobilky Škoda. Ti na Facebooku sdíleli nikdy neprodávaný prototyp vlastního pick-upu z roku 1991 a vzkázali: „Klid, nám se taky smáli!“

Tohle asi šéf automobilky Tesla nepřekousne snadno. Nedávno představil podivně vyhlížející pick-up Tesla Cybertruck, kterému se pro velkou slávu během demonstrace nerozbitnosti rozmlátila obě skla. A teď je terčem posměchu.

Jenže nejsou to zdaleka jen trollové v komentářích, kdo do Elona Muska pálí. Ozvali se i třeba jeho konkurenti z našich končin, přesněji slovenští zástupci české automobilky Škoda.

Ti přímo na oficiálním facebookovém profilu sdíleli fotografii prototypu Škoda 786, tedy užitkové verze populárních favoritů, která se nikdy nedostala do prodeje. Při pohledu každého napadne proč.

Pikantní je zejména popisek fotografie. Přímo u snímku otřesného prototypu stojí: „Elone, známe ten pocit.“ 

A do komentáře ještě zástupci slovenské Škody dodávají: „To je v pořádku, Elone, našim pick-upům se kdysi taky smáli.“

Musk ovšem příliš času na legrácky nemá. Jeho Tesla dlouhodobě ztrácí na ceně, hovoří se o možném krachu. A nepochybně si maloval, že by ho právě netradiční auto mohlo z problémů dostat.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 úterý 31. března 2020. Anketa je uzavřena.

  • 69
  • 57
  • 51
  • 50
  • 47
  • 45
Komentáře