Vytočená slovenská důchodkyně zaplatila all inclusive, ale nedostala ani kořalku!

Paní Monika byla zklamaná ze zpoplatněných lihovin. Měla přece all inclusive. | foto: kolaz Expres

Úsměvný příběh z dovolené baví sousední Slovensko, i když hlavní aktérka se příliš nesměje. Naopak se zlobí, protože si představovala rekreaci na Peloponésu spíše než v moři naložená v lihu. Šestašedesátiletou důchodkyni Moniku Lipovskou totiž namíchlo, že v rámci all inclusive není tvrdý alkohol, a rozhodla se proto stěžovat si.

Skupina Slováků se těšila na nonstop neomezenou konzumaci jídla a alkoholu během dovolené ve čtyřhvězdičkovém hotelu, za kterou zaplatili na osobu zhruba 17 tisíc korun. Jenže podle seniorky byli podvedeni, protože na místě se ukázalo, že bezplatně mají nárok jen na pivo a víno!

„Po příchodu do hotelu nám bylo oznámeno, že all inclusive nezahrnuje tvrdý alkohol,“ postěžovala si navýsost zklamaná důchodkyně pro server cas.sk. Dávat další peníze se jí nechtělo – all inclusive je přece all inclusive! Navíc odhalila podivné zacházení, když na rozdíl od jiných zahraničních turistů obdrželi žlutý náramek, zatímco oni modrý, který konzumaci lihovin umožňoval.

„Dalo se připlatit, ale na co mám platit, když máme all inclusive?! Rusové, Španělé, Maďaři i Poláci měli na rukou modré kroužky a ti měli úplný all inclusive,“ nemůže přijít věci na kloub paní Monika. Rozhodla se proto, že to nenechá jen tak a podá na cestovku stížnost. Jenže poté se dozvěděla hrozivou pravdu.

„To, že rakouští anebo němečtí hosté dostali jiný náramek a dostávali i tvrdý alkohol, je otázkou smlouvy a ceny. V katalogu bylo vypsáno, co přesně all inclusive služby zahrnují stejně jako údaj, že na místě se v rámci alkoholických nápojů nabízí jen pivo a víno,“ reagovala Katarina Hajnalova z cestovní kanceláře, jež staré paní tak otrávila dovolenou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:00 15. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  104
 • Trapas
  26
 • Sladký
  24
 • Tvl
  21
 • Super
  13
 • Cože
  13
Komentáře