Dům prý ovládají duchové mrtvých, zoufalý muž vše natočil na video

26. srpna 2017
Nebohý Andrew Ward z australského Melbourne již mnoho let trpí paranormálními jevy, které se prý odehrávají v jeho 400 let starém domě. Otevírají se a zavírají dveře, těžké předměty se vznášejí, prostě horor. Dům podle majitelé ovládají mrtví, kteří v něm v minulosti žili.

Nervově vyčerpaný dvaašedesátiletý Andrew se rozhodl dokázat, že není blázen a duchové v domě skutečně působí. Dvě noci prý nespal a podařilo se mu natočit na fotoaparát jeden z jevů, které tak důvěrně zná.

„Určitě to byl duch, který vstoupil dovnitř a stále otevírá a zavírá okna. Někdy dělá zvláštní věci i se žaluziemi. Vzpomínám si, jak jsem se minulý týden ráno probudil zimou u otevřeného okna, které jsem večer zavíral,“ stěžuje si.

Přátelé se Warda ptali, jak může žít v domě, ve kterém straší, a poradili mu, aby si na stěnu pověsil kříž. „Žiji vedle starého kostela v Melbourne, takže celé okolí lidem nahání strach. V domě pobývám od osmdesátých let minulého století a předtím tu byli nájemníci, co si stěžovali, že tu nemohli v klidu spát.“

V domě žije také bratr Andrewa. Ten má v noci nepříjemné pocity tlaku na hrudi a všímá si podezřelých pohybů, na schodech slýchává kroky a kočka se po nich zdráhá chodit, Ward se domnívá, že je dům prokletý. Anebo bratrům kape na maják? To si zkuste zodpovědět na konci videa, ve kterém řádí zlomyslný duch.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:37 neděle 24. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

  • 27
  • 23
  • 16
  • 13
  • 12
  • 9
Komentáře