jít naiDNES.cz

Nezletilé modelky o prezidentovi USA: „Donald Trump je největší Harvey Weinstein!“

Donald Trump si podle BBC užíval večírky s nezletilými. Mělo se jednat o párty, na kterých se vyskytovalo hodně nezletilých modelek. | foto: koláž expres

„Je prezident sexuální škůdce?“ Přesně takový název nese vysílání BBC, které pojednává o sexuálních útocích, kterých se Donald Trump měl dopustit v 80. a 90. letech na nezletilých modelkách. Dnes dospělé ženy popisují prezidentovo chování a to, jak se se svými „zářezy na pažbě“ chlubil následující dny. Co ale čtrnáctileté dívky pohledávaly na blíže nespecifikovaných večírcích?

BBC vypustila do éteru pořad s názvem Je prezident sexuální škůdce? V něm promluvily další ženy, které popisují prasácké chování Donalda Trumpa, a to především vůči nezletilým modelkám. 

Jedna z žen například tvrdí, že v době, kdy se se současnou hlavou Spojených států potkala, bylo jí sedmnáct, zatímco jemu kolem čtyřiceti let. „Výborně, takže nejste moc stará ani příliš mladá. Skvělé!“ zněla Trumpova reakce, když mu modelka prozradila svůj věk. Podle dalších výpovědí se jednalo o párty, na kterých bylo kolem padesáti nezletilých modelek, na které připadli třeba jen čtyři muži!

Cítila jsem se jako v přítomnosti žraloka, který se chystá na svůj útok. Byly tam dívky z Evropy, kterým bylo kolem čtrnácti a patnácti let,“ popisuje dnes dospělá Barbara, jak se cítila v přítomnosti dnes jednoho z nejmocnějších mužů planety. „Největším Harveym Weinsteinem v USA je prezident!“ dodává ještě modelka Barbara.

K bujarým večírkům z 80. a 90. let se vyjadřují i další ženy, které Donalda Trumpa vykreslují jako prase, které dívky využívalo k uspokojení svých choutek. „Bylo tam hodně alkoholu a drog, hlavně kokainu. Muži, kteří se na večírcích objevovali, byli až dvojnásobně staří oproti modelkám. Bylo to šílenství,“ popisují další svědci a mezi nimi i muži, kteří si přáli zůstat v anonymitě. Ti také tvrdí, že Trump byl pověstný nevhodným chováním k modelkám a k personálu, který na večírcích zajišťoval obsluhu.

Trump s mladými dívkami měl pohlavní styk, to všichni věděli. Nejradši měl, když byly dvě naráz,“ tvrdí další anonym o prezidentově počínání. Podle mnohých se jednalo o jakési sexuální arény, ve kterých muži lovili své oběti.

Takže ano, že prezident má za sebou odpornou minulost (a pravděpodobně i přítomnost), o tom pravděpodobně nikdo nepochybuje. Na druhou stranu zprávy o čtrnáctiletých modelkách na večírcích vyvolávají i další otázky: O jaké večírky se například jednalo a proč se na nich vyskytovalo tolik nezletilých dívek? Byly to hostesky, které někdo nelegálně zaměstnával? Nebo to byly modelky, které se do společnosti dostaly v rámci své kariéry? Či to snad byly společnice, které na akce dorazily za určitým účelem?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:30 7. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  17
 • Cože
  11
 • Super
  10
 • Tvl
  9
 • Trapas
  7
 • Sladký
  6
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře