jít naiDNES.cz

Kompro na Trumpa: Rusové prý mají nahrávku, kde na něj močí prostitutky!

Husté a výrazné obočí má například americký prezident Donald Trump. A jak je známo, jeho ego sahá až do nebes! | foto: Profimedia.cz

Donald Trump má možná na krku pořádný malér. Jak prozradil bývalý šéf FBI James Comey, Rusové možná v rukou drží hodně pikantní kompromitující materiál – nahrávku amerického prezidenta, kterak si na hotelu v Moskvě užívá s místními prostitutkami. Jenže to není zdaleka vše, ženy prý na videu močí jedna na druhou i na samotného Trumpa!

Americký prezident Donald Trump je v úřadu sotva rok a čtvrt, ale skandálů už dokázal posbírat zřejmě více než všichni jeho předchůdci dohromady.

Přední americké pornoherečky, přiznávající se k románkům s prostořekým republikánem jako na běžícím pásu, jsou jedna věc. Ovšem teď má možná Trump na krku aféru, která vydá za všechny předchozí. Rusové prý vlastní nahrávku, na níž se oddává perverzním hrátkám se skupinkou prostitutek!

Trump na ní má nejprve přihlížet tomu, jak na sebe dívky močí, jedna z nich pak údajně potřebu vykoná dokonce i přímo na něj. Celé dovádění se prý odehrává na stejné posteli, v níž při návštěvách Moskvy spával i Trumpův předchůdce a miláček amerického národa Barack Obama.

Nahrávka měla vzniknout během Trumpovy návštěvy v roce 2013, kdy v Moskvě pořádal soutěž krásy Miss Universe. Přestože že se o její existenci šuškalo již dříve, aféru teď připustil i bývalý šéf FBI James Comey.

„Upřímně jsem si nikdy nemyslel, že bych taková slova řekl. Ale nejsem si jistý, zda současný prezident Spojených států s prostitutkami, které na sebe močily, skutečně nebyl. Je to možné, ale nevím to s jistotou,“ připustil v rozhovoru pro ABC News.

Do prezidenta se kromě toho pěkně zostra opřel. „Člověk, který o ženách mluví jako o kusu masa a stejně tak se k nim chová, jenž soustavně lže o méně i více důležitých věcech a po Američanech chce, aby mu to věřili, není z morálního hlediska vhodnou osobou na výkon úřadu prezidenta Spojených států,“ řekl Comey. 

Trumpa mimo jiné přirovnal k mafiánskému bossovi, který vyžaduje absolutní loajalitu a nade vším chce mít veškerou moc.

Současný prezident se k obvinění vyjádřil tak, jak je pro něj charakteristické – se vší upřímností. „Sotva jsem toho chlapa znal. Jen další z mnoha lží. Slizoun James Comey, co vždycky skončí špatně a bez práce (není chytrý!), se do dějin zapíše jako dosud nejhorší ředitel FBI!“ napsal na Twitter.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:56 14. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Haha
  9
 • Trapas
  6
 • Sladký
  4
 • Tvl
  4
 • Cože
  3
Komentáře