Melania v Pradě jako had, Ivanka je retro diva, malá Arabella elegantně a Usha Vance přidala něhu

  18:30
Donald Trump zahájil ceremoniál své historické druhé inaugurace stylově – a jeho rodina se postarala o to, aby byl úvod nezapomenutelný.
Část 1/4

Melania Trump

Melania pět dokázala, proč je právem považována za jednu z nejlépe oblékaných žen politické scény. Na bohoslužbu před druhou inaugurací svého manžela oblékla temně modrý kostým od Prady, který doplnila kloboukem s bílým lemem.

Tento minimalistický a precizně střižený model nejen podtrhl její sofistikovanost, ale také opticky zúžil její postavu. Melania v něm působila jako „sneaky snake“ – elegantní, ladná a dokonale sošná. Barva kostýmu přidávala vážnost a respekt, zatímco střih zdůrazňoval její jemné ženské křivky. Ačkoliv někteří kritici mohli namítnout, že model působil až příliš formálně, nelze popřít, že byl pečlivě promyšlený a dokonale odpovídal významu události.

Donald a Melania se vrací do Bílého domu.

Nastupující prezident, oblečený v obleku a tmavě červené kravatě, sevřel pěst směrem k fotografům, když vycházel z davu. Melania, oblečená v tmavě modrém kostýmu s odpovídajícím kloboukem s bílým lemem, ho doprovázela.

Donald Trump se zdraví s J. D. Vancem a jeho manželkou. Vedle něj sedí Melania a syn Barron.

Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu

Shopaholicadel na Clash 15: Expresu přiznala novou práci! Bude z ní uklízečka