Trumpova neteř šokuje: „Ošklivý a tlustý vepř,“ měl říct prezident o Madonně, když mu dala kopačky

9. července 2020
Byl to hrubián, a jakmile ho některá žena odmítla, hned se ji snažil pošpinit. I to tvrdí neteř Donalda Trumpa v chystané knize o prezidentovi, jejímuž vydání se snaží Bílý dům zabránit. A jako příklad uvedla populární zpěvačku Madonnu. „Říkal o ní, že je to jeden z nejošklivějších a nejtlustších vepřů!“ šokuje Mary Trumpová.

Pokud se Trumpovu okolí nepodaří její vydání zablokovat, kniha „Až moc a nikdy dost: Jak moje rodina stvořila nejnebezpečnějšího muže světa“ by měla vyjít 14. července. Server Business Insider se ale k některým úryvkům dostal už nyní. A je to pikantní počtení.

Mary Trumpová v knize svého strýce označuje za lháře a sociopata, který podváděl i u přijímaček a podlézal psychopatickému otci. Společně měli psychicky zničit jejího tátu a Donaldova mladšího bratra. Kromě toho také odhaluje Trumpův často propíraný vztah k ženám.

Současný americký prezident prý ženy balil jako na běžícím pásu. Jakmile ale dostal košem, okamžitě se do nich začal dosti nevybíravým způsobem trefovat.

Třeba takovou zpěvačku Madonnu měl Trump označit za „jednoho z nejhorších, nejošklivějších a nejtlustších vepřů“. Prý také nadával na to, jak neatraktivním způsobem žvýká žvýkačky. 

Donald Trump

Nit ale nenechal suchou třeba ani na úspěšné německé olympijské bruslařce Katarině Wittové. U ní zase mluvil o tlustých lýtkách.

Konkrétně s Madonnou má Donald Trump spory dlouhodobě. Ostatně ona začátkem tohoto roku prezidenta na Instagramu označila za nacistu a sociopata.

Jestli je populární zpěvačka skutečně tak ošklivá a tlustá, to můžete posoudit na fotografii, kterou na sociální sítě nově přidala. Ve svých jednašedesáti letech se nebojí ukázat skoro nahá! 

Madonna se toho nebojí!

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 pátek 6. listopadu 2020. Anketa je uzavřena.

  • 58
  • 46
  • 37
  • 34
  • 31
  • 25
Komentáře