Středa 5. srpna 2020, svátek má Kristián
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Feri vzal na výlet Zahradilovu krásnou asistentku, chce tužit vztahy. Jak reagoval europoslanec?

  Zahradilova asistentka Kateřina Lodrová jela do Mnichova posilovat vztahy s Ferim a TOP 09. Co na to říká šéf? | foto: Instagram

  Nejmladší poslanec a ikona TOP 09 Dominik Feri vyrazil na výlet do německého Mnichova a rozhodně ne sám. Kromě dalších mu dělala společnost i asistentka europoslance Jana Zahradila (ODS) Kateřina Lodrová. Feri si s ní na sociálních sítích následně zanotoval, že by se měla topka s modrými spojit proti Babišovi, jenže pak „otcovsky“ zasáhl Zahradil a bylo zle. „Jestli se má ODS sblížit s topkou, to mě nejprve musí popravit,“ vzkázal a přidal rýpanec do Miroslava Kalouska, který se podle něj chová jako podrazák.

  Kalousek vyzval k vytvoření bloku opozičních stran, nejlépe TOP 09, ODS a KDU-ČSL, a věci se rázem daly do pohybu. Velmi aktivně se onoho sbližování ujal jiný topkař, exotický poslanec Dominik Feri

  Ten uspořádal výlet členů obou stran do Mnichova a nemohl si ho vynachválit.

  „Miroslav Kalousek a Karel Schwarzenberg budou ve Sněmovně velmi chybět. Vždy byla radost se od nich učit. Cíl je nyní ještě jasnější: Spolupráce opozičních stran. Za mě (po nedávných vyjádřeních) pokládám za nejlogičtější spolupráci s ODS. A čím víc se podaří, tím líp. Ostatně i výlet do Mnichova je ve složení půlka topka, půlka ODS,“ napsal Feri na Twitter. 

  Vzápětí vyšlo najevo, že jednou z členek „delegace“ je i půvabná asistentka europoslance Jana Zahradila Kateřina Lodrová. A mladá a úspěšná dáma, jejíž ambice zřejmě asistováním zdaleka nekončí, si spolupráci pochvalovala stejně tak.

  „Máme za sebou parádní víkend! S přáteli jsme uspořádali ODS + TOP 09 víkend v Mnichově a nemělo to chybu. A přesně taková spojení musí vznikat i ve Sněmovně. Jsem přesvědčena o tom, že spolupráce opozičních politických stran je teď více než nutná,“ napsala na Instagramu. 

  Kateřina si výlet s Ferim nemohla vynachválit.

  Kateřina si výlet s Ferim nemohla vynachválit.

  Pak se do jejich básnění o společné budoucnosti vložil sám Zahradil, politický matador, dlouholetý člen ODS a nynější šéf jejího europoslaneckého klubu. Nejprve jen sarkastickým komentářem.

  „Pan poslanec Feri z TOP 09 má opravdu, ale opravdu velký průšvih. Takhle se nechal na Instagramu vyfotit s asistentkou europoslance Zahradila (ano, toho!), slečnou Lodrovou. Navíc v ten samý den, kdy Kalousek a Schwarzenberg ohlásili odchod do kytek. Jak tohle vysvětlí u nich v partaji, fakt nevím,“ napsal Zahradil.

  „Ale pokud jde o nějaké politické sbližování ODS a TOP 09, zůstávám klidný. To by mě napřed museli v ODS nejen veřejně popravit, ale ještě dodat mrtvolu do topky jako důkaz,“ dodal posléze v komentářích.

  Kateřina je členkou Mladých občanských demokratů.

  Kateřina je členkou Mladých občanských demokratů.

  Pak už se ale vyjádřil věcněji a rozepsal se o tom, proč by podle něj spolupráce dvou stran, která by byla výhodná především pro skomírající TOP 09, nefungovala.

  „Ke spolupráci ODS a TOP 09 bych dodal asi toto. Aktuálně oslavovaný Miroslav Kalousek mimo jiné: Zaprvé nám sestřelil ministra Vondru. Zadruhé nám sestřelil primátora Svobodu. Zatřetí de facto nakonec sestřelil i Nečasovu vládu. Zkrátka Kalousek po celou dobu existence TOP 09 škodil ODS, jak mohl, choval se jako podrazák, to vše v naději, že nás jeho partaj vystřídá. Jestli teď zrovna on vykládá něco o nutné spolupráci, je to jen proto, že i jeho přičiněním se ta značka řítí do nebytí a zoufale hledá záchranné lano. Doufám, že si to uvědomujeme,“ míní Zahradil.

  „Žádná záruka, že jejich zbylí voliči přejdou k nám, navíc neexistuje. Topce obdobnou eurofilní, progresivistickou, levicově liberální nabídku mají v Pirátech,“ dodává.

  Je to půvabná slečna.

  Je to půvabná slečna.

  Že by snad mezi Dominikem Ferim a Kateřinou Lodrovou mohlo být více než jen přátelství a politické sympatie, se nezdá. Na jedné z fotek se nejmladší český poslanec drží za ruku s jinou dívkou.

  O jeho milostném životě toho moc známo není, v minulosti ale randil s dcerou významného brněnského politika Jana Vituly. Ta se s ním rozešla.

  Fotogalerie

  Tajemství zlatých adres. Pražská vila za půl miliardy je na prodej

  Premium Mohutná, ale v rámci okolní zástavby celkem nenápadná cihlová stavba v srdci diplomatické čtvrti pražské Bubenče je...

  Kůže je zrcadlem vnitřních chorob, říká lékař. Jaké nemoci může ukázat?

  Premium Vyrážka s pupínky, puchýřky i problémová pigmentová znaménka dokážou pěkně znepříjemnit život, ale mohou být také...

  Jak se dělá byznys za miliardy. Agent Paska o přestupu Součka i dalších

  Premium Jak se zrodil rekordní přestup záložníka Součka do Anglie? Kam asi tak půjde střelec Schick? Co očekává od zázračného...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 5. srpna 2020, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz