Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

MS

Mělo by to být o filozofické fakultě, střední škole kterou studoval a obecně celém českém školství, hlavním motivem by měla být ta všeobjímající ignorance vůči mentálnímu zdraví žáků a studentů ze strany učitelek. Klasicky začaly aktivistky z FFUK mektat o mentálním zdraví studentů až potom co jejich bytostna absence empatie k mužským studentům způsobila katastrofu.