jít naiDNES.cz

Dalibor Janda: V ČT panují závistivé vztahy. Nezajímá je česká tvorba!

Zdá se, že Dalibor Janda je dalším z řady umělců, kterým začala vadit Česká televize. Zpěvák, který se proslavil zejména hitem Hurikán a svým „nabušeným“ rozkrokem, se do veřejnoprávního média ostře strefil v pořadu Instinkty Jaromíra Soukupa.

Populární hudebník nejprve v talkshow, kterou vysílá televize Barrandov, promluvil o tom, že před rokem a půl pokořil metu 4 500 koncertů.

Brzy poté se ale Dalibor Janda pustil do ostré kritiky České televize a udělal tak nejspíše velkou radost moderátorovi Jaromíru Soukupovi, který do média veřejné služby střílí již delší dobu.

„Pamatuji si, že ještě v devadesátých letech byly dvakrát týdně zábavné pořady, kde se mohlo zpívat. Dnes není nic, Česká televize vůbec, tam neexistuje, že by někoho zajímala původní česká tvorba,“ postěžoval si Dalibor Janda.

A došlo i na mnohem ostřejší slova. Janda se v jednu chvíli zaměřil na špatné vztahy, které v České televizi podle něj prý panují. 

„Jsou tam závistivé, podivné vztahy. Takové, kde v podstatě jeden tam může, druhý tam nemůže, jeden tam může jenom trošku, druhý tam může pořád, a tak to funguje pořád,“ svěřil se dále Janda.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:08 18. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  53
 • Trapas
  12
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat