Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

DS

Kdo to psal, AI by to myslím zvládla lépe ? To se nedá číst. Nebudu sem dávat všechny chyby, tahle stačí : Zároveň si rýpla do moderátorek Eva Perkausová a Iva Kubelková, které označila jako „moderátorku Peříčka“.

LV

Taky mě to trklo. Ale oni psát pro Super asi nebude úplně naplňující práce, jeden je rád, že to za něj ta krabička napíše sama a že se může oddávat smysluplnějším činnostem. Třeba oddechu.

No (a doufám, že si ji nepletu) já bych se spíše zaměřil na kvalitu práce Vymětalíkové. Pamatuji si, jak komentovala nějaký (ženský) reprezentační hokej (snad i na MS) a prostě během komentáře nevzrušeně pronesla a "je to gól". Jako Záruba kolikrát přehrává, ale takhle unylý projev jako Vymětalíkové (a nebyl to jeden případ) nepamatuji snad u nikoho kdo kdy komentoval fotbal či hokej (aspoň v důležitém zápase).

SN

To jsou ale problémy. To, že Piráti připravili České zemědělce o Evropské dotace neřeší nikdo?

MM

Sebereflexe asi stejná jako s komentováním. Komu se to nelíbí, tak je to kvůli tomu, že je žena... Určitě ne kvůli tomu, že se to nedá poslouchat...