Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ72a24n 58S87e44d29l68á52č78e73k
bouře ve sklenici vody
D49a95n47i47e48l 46S68t26a50n21ě49k
Kdo to psal, AI by to myslím zvládla lépe ? To se nedá číst. Nebudu sem dávat všechny chyby, tahle stačí : Zároveň si rýpla do moderátorek Eva Perkausová a Iva Kubelková, které označila jako „moderátorku Peříčka“.
L51u38m30í75r 23V90i62t25h17a
Taky mě to trklo. Ale oni psát pro Super asi nebude úplně naplňující práce, jeden je rád, že to za něj ta krabička napíše sama a že se může oddávat smysluplnějším činnostem. Třeba oddechu.
R89a40d10e33k 62Ř91í38h93á44č41e66k
No (a doufám, že si ji nepletu) já bych se spíše zaměřil na kvalitu práce Vymětalíkové. Pamatuji si, jak komentovala nějaký (ženský) reprezentační hokej (snad i na MS) a prostě během komentáře nevzrušeně pronesla a "je to gól". Jako Záruba kolikrát přehrává, ale takhle unylý projev jako Vymětalíkové (a nebyl to jeden případ) nepamatuji snad u nikoho kdo kdy komentoval fotbal či hokej (aspoň v důležitém zápase).
S48t33a65n74i37s36l12a35v 85N11o28v68á86k
To jsou ale problémy. To, že Piráti připravili České zemědělce o Evropské dotace neřeší nikdo?
M82a44r93t82i73n 52M66á53l44e87k
Sebereflexe asi stejná jako s komentováním. Komu se to nelíbí, tak je to kvůli tomu, že je žena... Určitě ne kvůli tomu, že se to nedá poslouchat...