Češku Veroniku (†24) rozstříleli v bílém mercedesu. Vypálili na ni 20 ran!

S naprosto nečekanou a tragickou ztrátou se musí vyrovnávat rodina Češky Veroniky M. (†24). Maminka tří dětí byla ze zatím neznámých důvodů popravena několika ranami poté, co se k ránu vracela z večírku. Zvlášť těžké chvíle prožívá její matka, která nejprve z okna slyšela výstřely a netušila v tu chvíli, kdo je obětí střelby. „Nevěděla jsem, že to bylo na ni, ještě mi psala, že za deset minut bude doma,“ napsala zoufalá máma.

Je záhadou, proč se mladá maminka Veronika M. stala obětí scény jako z kriminálního filmu. Když se v neděli 10. února k ránu vracela z večírku, dva neznámí pachatelé vypálili na její bílý mercedes více než dvacet ran. Několik kulek Veroniku zasáhlo, načež střelci z místa činu odjeli černým SUV.

Svědci poté nebohou dívku našli bez známek života, přesto se však pohotovým zásahem podařilo obnovit její srdeční činnost a Veronika byla převezena do nemocnice. Bohužel tam nakonec po pěti dnech zemřela.

Vůbec nejhorší chvíle života teď zažívá Veroničina matka. Její dceru zastřelili přímo pod okny domu, kde spolu bydlely. Střelbu slyšela, dlouhou chvíli však vůbec netušila, že se obětí stala právě Veronika.

Veronika M. byla krásná žena.

Veronika M. byla krásná žena.

„Moji dceru zastřelili, je to pořád v kanadských novinách. Zůstaly nám jen její děti, moje druhá dcerka si je vzala do péče. Jsem rozklepaná, já ty výstřely slyšela, ale nevěděla jsem, že to bylo na ni. Ještě mi psala: Mami, za deset minut už budu doma...,“ popsala na Facebooku chvíle, které žádná matka nechce zažít.

„Nikdy už mi nedojela domů. Byla jsem v nemocnici, věřila jsem v zázrak, ale prohrála. Je mi hrozně smutno, nejsou na to slova,“ dodala zdrceně žena, která je v plném invalidním důchodu a teď se bude muset vyrovnávat s ohromnou ztrátou.

Veroniku rozstříleli v jejím autě.

Veroniku rozstříleli v jejím autě.

Na Veroniku vzpomínají i kamarádi, kteří si ji budou pamatovat jako hodnou a milou dívku.

„Byla to krásná, mladá a hodná holka, která si něco takového nezasloužila. A už vůbec ne její děti! Ještěže má tak skvělou sestru a rodinu, která se o ně postará. Věřím, že tu zrůdu potká něco podobného. Odpočívej v pokoji, Verunko,“ vzkázala kamarádka Denča.

Veronika M. byla matkou tří dětí.

Veronika M. byla matkou tří dětí.

Policie nyní bude vyšetřovat, co za chladnokrevnou vraždou mladé maminky stojí. Luxusní auto, kterým Veronika jezdila, by mohlo napovídat tomu, že byla její rodina majetná. Šlo snad o vyřizování účtů, například mezi místními podnikateli?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:46 19. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  32
 • Trapas
  19
 • Haha
  17
 • Cože
  15
 • Super
  13
 • Sladký
  11
Komentáře