Druhý útočník podezřelý z vraždy pumpařky: Ulítával na bitkách a ojetinách

Policisté už zadrželi i druhého muže, který měl přepadnout čerpací stanici u Nelahozevsi a zavraždit pumpařku Janu Š. (†58). K Davidovi Š. (30) přibyl ještě jeho vrstevník Ivan H., který bydlel ve stejné čtvrti v Kralupech nad Vltavou. Útočníkům hrozí 15 až 20 let vězení, případně i výjimečný trest.

„Klid před bouří,“ napsal Ivan H. 1. ledna na jeden ze svých facebookových profilů pod fotku, kde si na pokoji na ubytovně vychutnává pivo v plechovce a tváří se dost zbědovaně a rezignovaně. Zřejmě mu už docházelo, že vraždit kvůli částce deset tisíc korun byl ten nejhorší nápad.

Podle informací deníku Právo měl na pachatele zrůdného činu upozornit jeden z útočníků, který se cítil být poškozen. Jeho povedený parťák mu totiž z lupu ukrojil jen pár tisícovek, což mezi kriminálníky vrazilo pořádný klín.

„Všechny rány se jednou zahojí, ale šrámy zůstanou... Není to bez tebe lehký. Nikdy jsem ti nelhal, ani nechtěl zaškodit,“ sypal si hlavu popelem 2. ledna Ivan H. poté, co se s ním zřejmě rozešla jeho přítelkyně. Není divu. Zvláště pokud už tou dobou tušila, že její kluk je namočený do pořádného průšvihu. 

To už bylo na pokání dost pozdě. Na jeho facebookový profil nyní jako houby po dešti přibývají více či méně nenávistné zprávy a komentáře od lidí, kteří stále nemohou pochopit, proč k tak ohavnému činu vůbec došlo. Někteří mu dokonce přejí trest smrti.

Jisté je teď jedno. Na šmajchlování s děvčaty, na vytuněné ojeté „bávo“ může Ivan H. zapomenout. Jediné, co se mu může splnit, jsou adrenalinové bitky, které tolik miluje. O ty ve vězení není nikdy nouze...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:19 16. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  31
 • Super
  27
 • Tvl
  19
 • Haha
  11
 • Cože
  9
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat