Rodinnou grilovačku narušila dvojice žen, u kterých by málokdo čekal, že vůbec někdy najdou společnou řeč. Když totiž Vanessa Hrubovčáková před půl rokem společně s Kollárem přivedla na svět dítě, právě Barbora Richterová se do ní začala opírat na sociálních sítích.
Dnes už jsou ve stejném týmu, tedy mezi bývalkami šéfa hnutí Sme rodina, který má mít sedmnáct dětí se třinácti ženami, ačkoliv přesným počtem si nikdo není jist.
Serveru Nový čas Boris Kollár prozradil, že s návštěvou Richterové, se kterou se donedávna soudil kvůli alimentům a ona ho dokonce obvinila z násilí, dopředu počítal. Měla ho totiž požádat, aby jí domluvil schůzku s jistým mužem. Domluvili se tedy, že do jeho vily dorazí k večeru a pouze na patnáct minut.
Namísto toho ale Barbora Richterová přišla už během grilovačky a jako doprovod měla právě Hrubovčákovou. Přišla také s oběma dětmi, které s Kollárem má.
„Je pravda, že jsem ji zavolal na šestou hodinu večer, na její žádost. Ale určitě jsem nechtěl, aby přivedla obě děti a ještě k tomu Vanessu a vpálily do domu. To rozhodně ne,“ uvedl Kollár.
Detailně také popsal, jak se věci měly s napadením jeho současné partnerky Laury Vizváryové, ke kterému v jeho vile došlo. Kollár krotí emoce, že vyloženě o rvačku se nejednalo.
„Můžu potvrdit, že se incident stal. Všechny přítomné od svého příchodu urážely a nevynechaly ani děti. Došlo k velké hádce a vůbec nereagovaly na výzvy mě a všech v domě, aby odešly. Lauru pak zatáhla Barbora za vlasy a Vanessa ji udeřila do ruky. Ten útok nebyl vyloženě bitkou, šlo o zatažení za vlasy a bouchnutí do ruky,“ popsal Kollár.
Vůbec se mu nelíbilo ani to, jak se bývalá partnerka chovala k jedné z jeho dcer, která měla z celé situace panickou ataku.
„Všude byl křik, jedna z mých mladších dcer dostala panickou ataku. Už to nebylo na místě, bylo to za všemi hranicemi. Všichni jsme chtěli, aby už odešly. Hlavně Barbora, která stále křičela. Já držel dceru okolo pasu, aby po Barboře v amoku neskočila, protože ona se jí smála do tváře. Dcera měla doslova nervový záchvat. Chtěla se mě jenom zastat,“ kroutí hlavou Kollár.
Uvedl také na pravou míru, jak se věci mají s přivolanou policií, která na místě zasahovala a incident nyní vyšetřuje. Ukázalo se totiž, že ji volala Richterová s tím, že ji Vizváryová napadla ve chvíli, kdy na rukou držela dceru. Podle Kollára jde o naprostý nesmysl, Vizváryová ji prý pouze dala ruku na rameno a snažila se jí odsouvat směrem k dveřím.
„Je to úplná blbost. Kdyby cítila ohrožení dítěte, tak by přece v domě nezůstávala dále. Nikdo je nenapadl, nikdo na ně neútočil, pouze jsem je kvůli jejich nevhodnému chování několikrát požádal, aby z domu odešly, což nerespektovaly,“ uzavřel Kollár.
Soutěžte o lístky na Votvírák s Expres.cz!Jestli fandíte pořádné muzice a super zážitkům, jste tu správně. Máme pro vás totiž soutěž o lístky na festival Votvírák! Každý den rozdáme sedmi šťastlivcům po dvou vstupenkách a na konci ještě vylosujeme ze všech soutěžících i výherce VIP vstupů. Soutěž běží jenom tenhle týden, tak se do toho pusťte a vidíme se na Votvíráku! |
Fotogalerie |