jít naiDNES.cz

Flákala práci a vozila se na účet kolegů! Na Borisovu partnerku vyplaval obří skandál

Na přítelkyni Borise Johnsona Carrie Symondsovou vyplaval pořádný skandál! | foto: koláž ExpresuProfimedia.cz

Boris Johnson se bije o post premiéra Velké Británie, zároveň ale musí odrážet i jeden pořádný skandál. Jak vyšlo najevo, jeho oficiální milenka Carrie Symondsová totiž dostala padáka z vysoké pozice v Tory HQ, což je část konzervativní strany, která má na svědomí volební kampaně. Důvod? Borisova láska prý práci nejen neskutečně flákala, ale také se měla nechat zadarmo vozit taxislužbou po Londýně na jména svých podřízených!

Britský politik, zastánce brexitu a žhavý kandidát na post ministra Velké Británie Boris Johnson má na krku pěkný skandál. Tedy ne tak úplně on sám, ale jeho přítelkyně Carrie Symondsová.

Jak totiž vyšlo najevo, šéfové ji loni doslova vyštvali z její lukrativní pozice v Tory HQ, což je komunikační oddělení konzervativní strany starající se o kampaně. A důvody k tomu měli pikantní.

Ročně si Carrie v Tory HQ přišla na královských 80 tisíc liber, což je v přepočtu více než dva a čtvrt milionu korun. Jenže na takovou gáži se příliš nepředřela. Chyběla prý na různých akcích, a to i v době, když bylo rušno kolem šéfky strany Theresy Mayové.

„Nikdy nebyla k dispozici, z práce chodila vždy brzo a volno si klidně udělala i při velkých a důležitých událostech,“ prozradil jeden z bývalých kolegů pro britský Daily Mail. Symondsová přitom byla senior asistentkou, což je v podobných společnostech důležitá práce.

Na přítelkyni Borise Johnsona Carrie Symondsovou vyplaval pořádný skandál!

Borisova přítelkyně Carrie

Zajímavá byla i situace, kdy Symondsová vyrazila s několika kolegy na luxusní dovolenou do Maroka a z ní pak postovala jednu fotku za druhou na Instagram. A v oddělení, které měla v Tory HQ na starost, po dobu této dovolené prostě nikdo nebyl k dispozici.

Tím nejhlavnějším důvodem ovšem bylo něco trochu jiného. Carrie Symondsové tak nějak nestačil jen královský plat a bohatý přítel, firmu v podstatě okradla o několik tisíc liber na používání taxislužby v Londýně.

Boris Johnson se svou současnou partnerkou Carrie Symondsovou

Boris Johnson se svou současnou partnerkou Carrie Symondsovou

Konzervativci mají vedený účet u známé taxislužby, kterou tak mohou její členové v pracovní době využívat. Jenže Borisova přítelkyně se touto taxislužbou nechávala vozit i ve volném čase, na večeře do luxusních restaurací, do barů, za přáteli... A aby vše zamaskovala, taxi si objednávala na jména svých podřízených, kteří o tom neměli nejmenší tušení!

Milenka Borise Johnsona Carrie Symondsová je velmi půvabná žena.

Milenka Borise Johnsona Carrie Symondsová je velmi půvabná žena.

Šéfové pak měli Carrie ze strany vyštvat v loňském roce, jako odstupné žádala polovinu ročního platu, ale nakonec dostala „jen“ 20 tisíc liber, tedy přes půl milionu korun. Také podepsala slib mlčenlivosti. 

K případu se vyjádřilo několik jejích přátel, kteří tvrdí, že mají tyto spekulace poškodit Borise Johnsona před volbou nového britského premiéra. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat