Lesana odmítla očkovat syna proti tetanu! Chlapec trpěl strašnými bolestmi. Vyvázne matka bez trestu?

30. září 2019
Svým nepochopitelným činem ohrozila život teprve tříletého syna. Biomatka z Brna, která veškeré vakcíny a léky považuje za nebezpečné a své dítě tedy odmítla nechat očkovat, dost možná unikne trestu! Dobrou zprávou je, že chlapec nakažený tetanem svůj boj o život nejspíše vyhrává a z nejhoršího se snad brzy dostane.

Tříletý chlapeček z Brna se nakazil tetanem poté, co si doma strčil do nosu zrezivělou knoflíkovou baterii. 

Tu se lékařům podařilo vyndat, ale chlapec měl okolo nosíku zarudlou tvář. Kůžička u nosní přepážky mu začala odumírat.

Protitetanovou injekci ale lékaři neaplikovali. „Nikoho z nás nenapadlo, že dítě není očkované,“ píší lékaři ve zprávě, kterou má k dispozici server Blesk.cz

Chlapec tedy dostal antibiotika. A zdá se, že boj nad nemocí, která je až z 80 procent smrtelná, vyhrává!

„Držel jsem maličkého za ručičku, když měl ty hrozné křeče. Když jsem ho viděl naposledy, už se ale smál a byl úžasný,“ popsal Blesku pan R., jehož syn je po těžké havárii v kritickém stavu a s tříletým chlapečkem ležel na pokoji na ARO.

Biomatka vyvázne bez pokuty?

Podle nových informací vyvázne rodina nakaženého chlapečka bez postihu. Biomatce hrozila pokuta 10 tisíc korun, podle brněnských hygieniků je ale pokuta už promlčena.

Chlapečkova matka s médii nekomunikuje, podle lékařů je ale přehnaně starostlivá. Na sociálních sítích prý sháněla informace a názory, jak synovi pomoci bez léků.

Vytři mu nos močí, radila biomatce kamarádka

Ostatní biomatky ji v rozhodování nedat léky ze všech sil podporovaly. Jedna z nich ženě z Brna údajně radila vytřít poraněný nosánek štětičkou namočenou v moči.

To jestli matka poslechla, není zřejmé. Hlavní ale je, že chlapec snad bude v pořádku. A co víc, biomatka prý po hrůzné zkušenosti konečně pochopila, že léky a vakcíny nejsou žádné zlo.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:01 28. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 130
  • 61
  • 37
  • 35
  • 34
  • 28
Komentáře