jít naiDNES.cz

Tvrdá slova partnerky otce zabitého syna (†6): Měla zabít sebe, nebo jít po nás

Už týden Česko řeší vraždu šestiletého chlapce Dominika, kterého podle dostupných informací zabila jeho vlastní matka Martina (37). Otec zabitého hocha tvrdí, že chtěl získat syna do vlastní péče a nabídnout mu zázemí, jež mu matka nebyla schopná zajistit. Nově se do případu vložila také partnerka Dominikova otce, která vyřkla hodně tvrdá slova. Koho obvinila?

Redakci Expres.cz se po zveřejnění posledního článku ozvala žena, která žije poblíž domu, kde k tragédii došlo. 

Tvrdí, že vše bylo trochu jinak. Paní Martina se prý o svého syna starala hezky a nebyla to alkoholička, jak o ní někteří jiní sousedé povídají.

„Dominika jsem vídala s maminkou, starala se o něj vzorně a s láskou. Byl to hodný a usměvavý chlapec. Není pravda, že by ho nevodila do školky nebo před ním byla opilá. Milovala ho a on ji,“ svěřila se nám žena, která promluvila jen pod zárukou anonymity.

Podle zdroje Expres.cz se paní Martina dostala do finančních a psychických problémů až po rozchodu s Dominikovým otcem Lukášem.

„Nikdy předtím nebyla psychicky vyšinutá, jak někdo povídá. Jen neunesla, že ji (Lukáš) vyhodil z domu a našel si novou přítelkyni. Snažila se pak najít novou práci i bydlení,“ dodává náš zdroj.

Martinu prý sužovaly nejenom finanční problémy, ale také dlouhodobé spory se svým bývalým manželem.

„Snažil se syna naočkovat proti ní a vyhrožoval jí, že už ho nikdy neuvidí,“ sdělila nám dále žena, jejíž dítě chodí do stejné školky, jako chodil zavražděný Dominik.

Tato slova doběla vytočila přítelkyni Dominikova otce Veroniku. Expresu vzkázala, že nic z toho není pravda.

„Paní nás nezná, ví úplný prd. Nenechám nikoho špinit otce, který svého syna miloval a nikdo ho neposlouchal. Nikdo mu nepomohl a toto je následek toho všeho. Sám jako otec bohužel nemohl nic, na vše jsou zákony a justice, které jsou v této věci úplně k ničemu,“ postěžovala si paní Veronika, která se také ještě vyjádřila k výše uvedené paní.

„Nic z toho není pravda a mě to děsně uráží. Neví o tom nic, ani co se za malíček vejde. Pokud bude pokračovat, jsem rozhodnuta podat na ni trestní oznámení,“ zakončila Veronika.

„Nikdo ji (Martinu) na ulici ze dne na den nevyhodil. On (Lukáš) jí domluvil bydlení dole v té chatě. Neměla práci, peníze. Měla vzít život sobě, a ne klukovi, jenže na to ona bohužel neměla. Mohla jít po mně, po tátovi, ale udělala to tomu nejslabšímu, tomu, který se neuměl bránit,“ uvedla ještě paní Veronika pod naším posledním článkem.

Podle dostupných informací zabila Martina svého šestiletého syna minulý čtvrtek krátce poté, co si chlapec hrál na zahradě fotbal. 

K tragédii navíc došlo v den, kdy měl soud rozhodnout o opatrovnictví a už to konečně vypadalo, že se otec dočká a syna získá do své péče. Matka k soudu nedorazila a od policie dorazila zpráva, že je chlapec mrtvý a matka si podřezala žíly.

Martina B. je v současné době ve vazbě. V případě prokázání viny jí hrozí až doživotní trest.

Fotogalerie

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Úterý 22. října 2019, svátek má Sabina
EXPRES

jít naiDNES.cz