jít naiDNES.cz

Comeback roku? Přítel Baracka Obamy tvrdí, že exprezident přemýšlí o návratu

Obama si uzavření věznice vytyčil za jeden z hlavních cílů svého letos končícího druhého prezidentského období. Velká část republikánů je však dlouhodobě proti a argumentuje tím, že věznice nemůže přestat sloužit v době, kdy USA čelí zvýšené hrozbě mezinárodního terorismu. | foto: ReutersiDNES.cz

Aspirant na comeback roku? Dost možná bývalý prezident USA Barack Obama! Britský plátek Telegraph totiž přišel s informací, která říká, že 44. prezident Spojených států amerických plánuje svůj návrat do politiky. Co bude první černošský prezident USA dělat?

Barack Obama předal svou funkci Donaldu Trumpovi ani ne po dvou měsících už se mluví o tom, že se populární politik chce vrátit zpět.

Přesvědčen o tom je alespoň Eric Holder, bývalý ministr spravedlnosti v Obamově vládě.

Podle Telegraphu se Holder nechal slyšet, že Obama plánuje svůj návrat do politiky a do „života na veřejnosti“. Doteď si užíval volna, například trávil dovolenou v Karibiku společně se svým přítelem, britským miliardářem Richardem Bransonem.

Holder se podle britského deníku s Obamou už ohledně comebacku několikrát bavil a prý padla řeč na možnou spolupráci s NDRC (National Democratic Redistricting Committee).

Pár dní zpátky se dokonce spekulovalo o tom, že Obama by se mohl stát prezidentem Francie, ale celá akce byla samozřejmě žert.

Na internetových stránkách deníku Telegraph je v současné době 66 % čtenářů nakloněno Obamově návratu. Co si o pomyslném návratu Baracka Obamy myslíte vy? Měl by se americký exprezident vrátit do politiky?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:29 29. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Super
  10
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat