jít naiDNES.cz

Angela na umření! Merkelová dostala záchvat třesavky, výrazně také přibrala

Jako na pokraji smrti vypadala německá kancléřka Angela Merkelová během včerejšího setkání s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským. Chytla ji silná třesavka, skoro jako záchvat! Merkelová sice vše svedla na dehydrataci, nelze si ale nevšimnout, že poslední dobou nepůsobí tak vitálně jako dříve. Nápadně jí začínají přibývat kila!

Výrazné kostýmky, nezapomenutelný úsměv a charisma jako hrom. S politikou německé kancléřky Angely Merkelové spousta lidí nesouhlasí, snad každý ale musí uznat, že má tahle dáma styl.

Trochu jinak to ovšem vypadalo během včerejší návštěvy ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v Berlíně. Merkelová ve chvíli, kdy jej vítala, vypadala jako na hranici života a smrti.

Merkelovou v tu chvíli stihla mimořádně silná třesavka. Celá se rozklepala, zbledla v obličeji a zdálo se, že každou chvíli zkolabuje. To se naštěstí nestalo. Merkelová několik těžkých chvil ustála a později už se na tiskové konferenci zasmála tomu, že byla prý dehydratovaná.

Angele Merkelové nebylo vůbec dobře.

Angele Merkelové nebylo vůbec dobře.

„Vypila jsem alespoň tři sklenice vody a teď už se mi daří dobře,“ popisovala.

Může snad být silný záchvat třesu vyústěním nějakých zdravotních problémů? Že by Merkelová nějaké měla, není známo. Pravda ale je, že poslední dobou celkově nepůsobí tak vitálně jako dříve.

Angela Merkelová přivítala ukrajinského prezidenta. Nebylo jí přitom vůbec...

Angela Merkelová přivítala ukrajinského prezidenta. Nebylo jí vůbec dobře.

Německá kancléřka a zřejmě nejmocnější žena světa zjevně přibrala pár kilo navíc. Má silnější tváře a druhou bradu, která je v podstatě stejně velká jako ta první.

Angela Merkelová přivítala ukrajinského prezidenta. Nebylo jí přitom vůbec...

Angela výrazně přibrala.

Možné je i to, že se na Merkelové podepsal stres z výkonu jejího mimořádně náročného povolání. Je jí už čtyřiašedesát let a ve vrcholové politice působí dlouho.

Už brzy se ale dočká zaslouženého odpočinku, v příštím volebním období už na místo kancléře kandidovat nebude.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře