Ukrajinští novináři vypátrali snoubenku Babiše juniora: Má syna a malý byt na Krymu

Přítelkyně Andreje Babiše mladšího byla odhalena ukrajinskými novináři. | foto: koláž expres

Kdo je snoubenka Andreje Babiše mladšího? Na to nedávno přišli ukrajinští reportéři, kterým se podařilo vypátrat její identitu na sociální síti. Jmenuje se Jelizaveta a je jí třicet let. Na fotografiích, které sdílela, se často objevuje se svým synem, později i s Andrejem Babišem mladším, se kterým se podle všeho seznámila na Krymu.

Ukrajinským novinářům se podařilo vypátrat identitu přítelkyně Andreje Babiše mladšího (35), o kterém se v posledních týdnech psalo v souvislosti s jeho pobytem na Krymu. Třicetiletá Jelizaveta prý skutečně pochází z Krivého Rogu na východní Ukrajině, kam s ní premiérův syn odcestoval.

Jelizaveta (30) žije střídavě v Krivém Rogu v jednopokojovém bytě a na krymské Jaltě. Novinářům se nicméně nepodařilo zjistit, jak se Babišova přítelkyně živila. Na sociální síti ale měla mít uvedeno, že pracovala jako konzultantka ve společnosti obchodující s oblečením.

Na svém profilu na síti VKontakte sdílí Jelizaveta fotografie z dovolených, na kterých je často se svým synem. Později, od podzimu loňského roku, se na snímcích objevuje i se synem premiéra Babiše.

Na začátku měsíce Andrej Babiš mladší promluvil ve skrytě natočené reportáži, že ho Petr Protopopov, zaměstnanec Agrofertu, držel na Krymu, aby nemohl vypovídat v rámci vyšetřování kauzy Čapí hnízdo. Tuto verzi premiér Andrej Babiš odmítá a tvrdí, že jeho syn trpí schizofrenií, tudíž vnímá zkresleně. Na Krymu byl jeho syn údajně proto, aby se vyhnul tlaku novinářů, který jeho zdravotní stav zhoršoval.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:53 29. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Super
  14
 • Sladký
  11
 • Haha
  10
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat