Andrej Babiš a Monika si řekli na Čapím hnízdě ANO!

Andrej a Monika si dnes řekli své ano na Čapím hnízdě | foto: Petra FicováExpres.cz

Ve čtyři hodiny odpoledne začal na Čapím hnízdě s bohatou květinovou výzdobou svatební obřad, jaký se jen tak nevidí. Andrej Babiš a Monika tak učinili přítrž životu na psí knížku a podle očekávání si řekli ANO!

Obřad začal poněkud netradičně, Andrej Babiš přišel za zvuku písně od Vaša Patejdla, zatímco jeho nastávající se nechala doprovodit písní, která se obvykle hrává spíš na pohřbech. Šlo o „Tenkrát na Západě“ nedávno zesnulé Věry Špinarové. Zda je to jen oblíbená píseň jednoho ze snoubenců, nebo šlo o promyšlenou ironii, těžko posoudit.

Nevěstu k oltáři doprovodily družičky, jejichž role se zhostily její kamarádky, a pár poté stanul před oddávajícím. Monika vypadala nervózně a Andrej jí cosi šeptal. Možná se ji snažil uklidnit, kdo ví?

Andrej a Monika si dnes řekli své ano na Čapím hnízdě

Andrej a Monika si dnes řekli své ano na Čapím hnízdě

Pak už přišel čas na proslov úředníka a na onu známou otázku. Andrej Babiš pronesl „ANO“ velmi rozhodně, zatímco Monika si dala načas. Nakonec však kývla! Poté si pár vyměnil prstýnky a došlo na první manželský polibek, který byl překvapivě vášnivý a trval několik velmi dlouhých sekund.

Pár, který spolu 23 let žil jen tak, avšak používal společné příjmení, tak nakonec přece jen vstoupil do svazku manželského. Jedinou stinnou stránkou jejich velkého dne byl fakt, že na místo dorazili někteří skalní Babišovi odpůrci, aby zde proti svatbě demonstrovali. Jak se zdá, Babišovi si však náladu zkazit nenechali!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:05 26. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  30
 • Trapas
  15
 • Tvl
  14
 • Sladký
  11
 • Haha
  9
 • Cože
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat