jít naiDNES.cz

Svatba u Babišů na spadnutí! Známe podrobnosti, budou diamanty a pořádná párty

Monika Babišová a Andrej Babiš si řekli své ANO na Čapím hnízdě v sobotu 29. 7. 2017. | foto: Profimedia.cz

Andrej Babiš se konečně dočká a v sobotu 29. 7. si na Čapím hnízdě řekne ANO se svou dlouholetou partnerkou Monikou. Obřadu se zúčastní na dvě stovky hostů, svatebního menu se ujme šéfkuchař Ladislav Douša. Monika Babišová si většinu věcí organizuje sama, na svatební párty nebude chybět ani koncert a ohňostroj.

Andrej si přál, abychom se vzali, několikrát se mě na to zeptal a já jsem ho neustále odmítala. V současné době jsem souhlasila, protože vím, že máme spolu dvě úžasné děti, žijeme dlouho jako manželé, Andreje miluju a vím, že už asi žádného jiného muže nechci,“ řekla již na jaře Monika Babišová pro iDNES.cz.

Trochu problém byl se svatebními šaty. Monika si zamilovala jedny z obrázku na internetu, ale nalézt návrháře byla spíše práce pro detektiva. A přestože se bude Babišova vyvolená vdávat již podruhé, budou šaty bílé a také celá výzdoba svatby bude v této barvě, která podle nevěsty k veselce patří. „Budu celá v bílém. Šaty mi šila zahraniční návrhářka, kterou jsem si našla na internetu,“ prozradila Monika.

„Já mám velkou rodinu, mám spoustu přátel a ráda bych je tam všechny měla. Tolik hostů, kolik mám já, bude mít i Andrej, vyšlo nám to asi na 200 lidí, což není úplně málo,“ prozradila počet účastníků slavnostního obřadu na Čapím hnízdě, kde novomanželé také stráví svatební noc.

„Mně půjde za svědka dlouholetá kamarádka a Andrejovi dlouholetý kamarád. Dcera bude družička a syn družba a pomáhali také vybírat dort,“ říká nastávající manželka pravděpodobného příštího premiéra Česka.

Snubní prsteny si nechali Babišovi vyhotovit z bílého zlata, Andrej bude mít jednoduchou obroučku, Moničin prst ovšem ozdobí varianta s diamanty, oba prsteny ponesou vyrytá počáteční písmena jmen a den sňatku. Nevěstu nalíčí vizážistka celebrit Ivana Tokárska a kadeře připraví Marešův dvorní kadeřník Martin Tyl.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:17 16. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  53
 • Trapas
  22
 • Haha
  16
 • Tvl
  16
 • Cože
  11
 • Sladký
  11
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat