jít naiDNES.cz

Babišovi na dovolené v Řecku: Srdíčka v písku, tulení u moře a nejdelší vzkaz ČSSD!

Andrej a Monika si užívají dovolenou u moře. | foto: Instagram

Premiér Andrej Babiš (64) vycestoval se svou rodinou na řecký ostrov Kréta, kde si společně s manželkou Monikou (45) užívá sluníčka a osvěžujícího moře. Zatímco se žena předsedy vlády na Instagramu podělila o pár momentů z dovolené, její muž přidal na Facebook svůj snad nejdelší příspěvek v životě.

O víkendu Monika Babišová přidala na svůj Instagram několik snímků z pláže. Na většině z nich je ona sama, na jednom je ale také tradiční „dovolenkové srdíčko“ vyryté do písku. Vypadá to, že Řecko si Monika vyloženě zamilovala!

Do Řecka jezdí Babišovi už dlouhé roky. Tuto zemi berou za svou oblíbenou destinaci.

„Máme to tam rádi, lidé jsou příjemní, strava je dobrá, moře a všechno. Jezdili jsme do Eloundy a teď jedeme do nového místa blízko Heraklionu,“ řekl před odletem pro Blesk.cz Babiš, který podle svých slov zhubl do plavek devět kilogramů.

Babišovi si užívají dovolenou na Krétě.

Babišovi si užívají dovolenou na Krétě.

Monika nakreslila tradiční dovolenkové srdíčko do písku?

Monika nakreslila tradiční dovolenkové srdíčko do písku?

Zašli si na večeři.

Zašli si na večeři.

Dovolenou si kromě dcery Vivien užil také syn Frederik.

I na Krétě ale premiér nezapomněl na své „povinnosti“ v podobě příspěvků na Facebooku. Na sociální síti v neděli večer sdílel jeden ze svých nejdelších postů. V něm se věnoval například situaci kolem státního rozpočtu.

„Vypadá to, jak kdyby chtěli naši partneři skutečně odejít z vlády... Torpédují náš zodpovědně připravený rozpočet,“ píše Babiš směrem k ČSSD.

„Náš rozpočet nejenže rekordně investuje do lidí, ale je speciálně zaměřený i na ten růst. Výdaje na investice zvedáme o 13 miliard na rekordních 135 miliard. Z této částky půjde 85 miliard z národních zdrojů. Navíc navyšujeme podporu vědy a výzkumu na 48 miliard,“ dodává v sáhodlouhém příspěvku premiér.

Šéf ČSSD Jan Hamáček napsal Babišovi dopis, v němž uvádí, že návrh rozpočtu není realistický a neodpovídá vládnímu programu. I tak ale prý Hamáček doufá v dohodu.

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat