Neděle 12. července 2020, svátek má Bořek
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Smrt ruské influencerky na Bali: Natáčela si jízdu na motorce, pak si prorazila hlavu!

  Osmnáctiletá ruská influencerka Anastasia Tropitsel (†18) kvůli pandemii koronaviru uvázla na ostrově Bali se svým přítelem Viktorem. Mladý pár se rozhodl si dovolenou zpříjemnit jízdou na motorce. Láska k rychlým kolům se ale dívce stala osudnou. Ruská blogerka nezvládla řízení, vybourala se a byla na místě mrtvá. Krátce po její smrti vyplouvají na povrch nové skutečnosti. Co dělala před osudnou nehodou a jela opravdu tak bezpečně, jak tvrdí její partner?

  Ruská instagramová blogerka Anastasia Tropitsel, vlastním jménem Anastasia Zubrina, se stala internetovou hvězdou už ve dvanácti letech. 

  Tři roky poté už tvrdila, že z ní je díky sociálním sítím milionářka. Teď mladá dívka havarovala na motorce v dovolenkovém ráji na Bali a autonehodu nepřežila.

  Na sociálních sítích se teď objevují snímky a videa z místa činu. Na nahrávkách a fotografiích je vidět, jak dívčin partner Viktor drží bezvládné tělo své přítelkyně na silnici a je obestoupen davem zvědavců.

  Přítel populární influencerky, který autonehodu viděl na vlastní oči, tvrdil, že dívka jela bezpečně.

  „Jela asi 80–100 km/h po hlavní silnici, kde tak jezdí všichni. Jezdila velmi opatrně, její motorka se však začala třást,“ uvedl zdrcený Viktor.

  Snímek z místa činu.

  Snímek z místa tragédie

  S jeho slovy ale zásadně nesouhlasí mluvčí denpasarské policie Ketut Sukadi. Ten uvedl, že příčinou nehody byla příliš rychlá jízda.

  „Ztratila kontrolu nad řízením,“ pravil pro tamní tisk Sukadi.

  Anastasia se svým přítelem.

  Anastasia se svým přítelem

  Natáčela jízdu na motorce a pak si prorazila hlavu o obrubník

  Podle informací serveru Daily Star Anastasia těsně před nehodou uveřejnila na sociální síti videonahrávku, na níž fanouškům vzkazuje, že jde s partnerem na snídani a pojedou na motorce prozkoumávat krásy ostrova. 

  Zmíněný web dokonce uvádí, že mladá Ruska, která nebyla nikterak zkušená řidička, se údajně natáčela i během své jízdy. Je tedy pravděpodobné, že její láska k sociálním sítím a videoblogům, ji nakonec stála život.

  Server The Gold Coast Bulletin píše, že ve zmíněném videu, které vzniklo těsně před nehodou a není už k dohledání na internetu, je vidět, jak dívka během jízdy natáčí vše kolem sebe a vůbec se nesoustředí na jízdu, ale spíše ji zajímá dokonalý úsměv na kameře. 

  Anastasia jízdu na motorce milovala.

  Anastasia jízdu na motorce milovala.

  Není tak divu, že ve zhruba stokilometrové rychlosti blogerka nezvládla řízení, spadla z motorky a narazila na silniční plot. Přestože na sobě měla helmu, utrpěla zranění neslučitelná se životem.

  „Dívka utrpěla vážná poranění hlavy a na místě zemřela ještě předtím, než přijela záchranka,“ potvrdil policista pro výše zmíněný web.

  Otec jejího přítele nesnášel

  Sociálními sítěmi teď kolují názory, že na zbytečné smrti mladé Rusky má svůj podíl viny její přítel Viktor. Místo aby se snažil své přítelkyni jízdu na silné motorce rozmluvit, ještě ji podle mnohých snad dokonce podporoval v rychlé jízdě.

  O tom, že třicetiletý Viktor na Anastasii neměl zrovna dobrý vliv, svědčí i fakt, že jím opovrhoval otec mladé influencerky, který je prý uznávaným lékařem.

  Láska k rychlým kolům se jí stala osudnou.

  Láska k rychlým kolům se jí stala osudnou.

  Ve Viktorovi viděl sígra, který jeho dceru svým chováním táhne dolů. Blogerce se její otec snažil vysvětlit, aby se nad tím zamyslela. Snaha byl ale marná. Anastasia se urazila a před svým tatínkem upřednostnila Viktora.

  Fotogalerie

  Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

  Premium Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna...

  Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

  Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

  VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

  Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 12. července 2020, svátek má Bořek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz