jít naiDNES.cz

Forejt se pustil do Alex! Mela kvůli místu v první řadě u Zemana. Jindro, ponižování je tvoje parketa

Alex Mynářová pálila do Forejta ostrými. | foto: Profimedia

To vypadá na slušnou slovní válku! Alex Mynářová (36), manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře (52), si nenechala líbit kritiku od bývalého protokoláře Jindřicha Forejta (42). Tomu se nelíbilo, že během oslav státního svátku Alex seděla ve Vladislavském sále v první řadě mezi hosty první kategorie. Netrvalo dlouho a Mynářová na Forejtova ostrá slova zareagovala!

Jindřich Forejt působil coby hradní protokolář dlouhých dvanáct let. V rozhovoru pro deník Blesk vyjádřil svůj názor, že se nehodí, aby na předávání státních vyznamenání seděla kancléřova manželka ve stejné řadě jako například exprezident Václav Klaus či první dáma Ivana Zemanová.

„Manželka státního úředníka, který je ten večer přítomen v sále pracovně, nikoli společensky, na to nemá nárok,“ řekl Forejt, který prý původně doufal, že Mynářová v první řadě sedí jen proto, že se poté ujme moderování večera. To se ale nestalo.

Netrvalo dlouho a Forejtova kritika se dostala k Alex. Zdá se, že brunetku slova bývalého protokoláře pěkně vytočila.

„Když byl ředitelem protokolu Jindřich Forejt, usazoval mě ve Vladislavském sále, tuším, do třinácté řady. Plně jsem to respektovala. Stejně tak teď respektuji nového ředitele protokolu, který ctí rovnost muže a ženy a usazuje mě vedle manžela,“ napsala nejprve Alex a poté věnovala pár řádek samotnému Forejtovi, jemuž vyčetla například arogantní chování ke svým podřízeným.

„Jindro, něco jsme spolu zažili a ty moc dobře víš, že co je mi na hony vzdálené, je právě arogance. Já jsem zůstala nohama na zemi. Arogance, ponižování podřízených a psychický nátlak je přece tvá parketa,“ vmetla Forejtovi do tváře Mynářová.

Uvidíme, jak tato slovní bitva bude pokračovat. Asi nešlo o poslední výstřel...

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat