Zfetovaný boxer Alain patřil mezi Slušné lidi. Spolek plný rváčů, nácků a prostitutek

4. srpna
Syn (†27) známé televizní reportérky si právě čistil auto v odlehlé garáži a těšil se na víkendovou vyjížďku. Zčistajasna se k němu přiřítil zfetovaný hromotluk a profesionální boxer Alain B. (29). Bez sebemenšího varování vzal na nevinného muže kladivo a umlátil ho k smrti. Vrah pak auto i s mrtvým tělem zapálil a dal se na útěk! Podle nejnovějších informací měl chladnokrevně zavražděný mladík těsně před svatbou. Kromě snoubenky truchlí také maminka novinářka, které v zimě zemřel manžel! Boxer Alain B. byl členem kontroverzního hnutí Slušní lidé.

Server Blesk.cz uvádí, že boxer Alain B. je čtyři dny po vraždě nevinného muže stále v tak špatném psychickém a fyzickém stavu, že mu policie dosud nemohla sdělit obvinění.

„Ten kluk za nic nemohl. Pro každého by se rozdal. Byl tak hodný... A potká takovou mr*ku,“ uvedla na sociální síti dívka, která se znala se zavražděným mužem od základní školy.

Nově se také objevily informace, že oběť hrozného činu měla těsně před svatbou. 

Kromě snoubenky truchlí také maminka, známá televizní redaktorka, která kromě svého jediného dítěte přišla také nedávno o milovaného manžela. Ten zemřel v zimě na covid-19.

Co se týče Alaina B., ten svůj facebookový profil ještě nedávno zásoboval rodinnými fotkami se svou těhotnou přítelkyní.

Podle jeho okolí se v nepříliš úspěšném boxerovi cosi hnulo teprve nedávno a spadl do tvrdých drog. 

„Byl to hodný kluk, ale pak si našel holku, co jela v pervitinu. Ona šla na léčení a on do toho spadl,“ řekl Blesku bývalý kamarád boxera, jemuž nyní hrozí až doživotí.

Byl členem kontroverzního hnutí Slušní lidé

Po sociálních sítích se také šíří fotografie, která dokazuje, že Alain B. byl členem kontroverzního hnutí Slušní lidé. Jako první na ni upozornila facebooková stránka Nácky v České republice nechceme.

Alain B. byl členem hnutí Slušní lidé.

Alain B. byl členem hnutí Slušní lidé.

Za hnutím Slušní lidé stojí úspěšný kickboxer Zdeněk „Gauny“ Pernica, kterého v minulosti řešila policie například za vyhrožování likvidací pražskému primátorovi Zdeňku Hřibovi či starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi.

Členové hnutí na sebe také upozornili před třemi lety v brněnském divadle přerušením kontroverzního divadelního představení Naše násilí a vaše násilí, kdy vtrhli na jeviště a zabránili hercům v produkci.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře