Galerie hrdinů z gauče: Tihle diskutující hází špínu na mrtvé vojáky z Bagrámu

Prohlédněte si ty, kteří špiní památku padlých. | foto: koláž Expres.cz

Zítra do Prahy přiletí vládní speciál s ostatky tří vojáků padlých při sebevražedném útoku v Afghánistánu. Dostane se jim všech poct a jsou považováni za hrdiny. Mezi Čechy se najde dost těch, kteří od počítače na památku zabitých vojáků plivou.

Na tyto diskutující upozornil syn bývalého premiéra Petra Nečase Ondřej na své facebookové stránce a přidal následující komentář.

Máme na co být hrdí. Třeba na statečné internetové bojovníky nebojící se plivnout do tváře mrtvých vojáků. Každý den zasedají ke klávesnicím, aby nám ukázali pravdu, bez ohledu na nebezpečí, oproti kterému je patrola v Afghánistánu v podstatě takovou procházkou po Náplavce. A na rozdíl od prohnilých žoldáků za to neberou miliony, pracují pro dobro národa zdarma, ve volném čase! Inu, služba je služba. Pohlédněte těmto hrdinům do jejich odhodlaných tváří, protože i s těmihle přizdis*áči, lidským odpadem a dnem společnosti tady žijeme. Není to hezký pohled,“ píše Nečas.

Hrdinové z gauče, kteří ve svém volném (nebo i pracovním) čase hejtují na sociálních sítích, se navíc většinou schovávají za anonymní příspěvky.

Hází špínu na mrtvé vojáky a necítí žádný soucit s jejich rodinami. Za své názory se ale nestydí a chtějí je šířit dál. Na to má u nás koneckonců právo každý.

Možnost vyjádřit se k celé tragédii si nenechal ujít ani Tomio Okamura, který sice vyjádřil soustrast, ale hned v následující větě rozjel svoji další kampaň o tom, že čeští vojáci mají bojovat jen na našem území, protože tady je potřebujeme nejvíce.

Zkrátka migranti jsou za dveřmi a válka asi začne co nevidět...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:43 středa 5. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  67
 • Super
  60
 • Tvl
  22
 • Sladký
  16
 • Cože
  12
 • Haha
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat