jít naiDNES.cz

Takhle probíhala veselka ministra Vojtěcha: V kapli a okruhu nejbližších

Adam Vojtěch se oženil s dlouholetou partnerkou Olgou. | foto: Facebook

Z nejmladšího ministra ve vládě je ženáč. Adam Vojtěch, který má na starosti resort zdravotnictví, se o víkendu oženil se svou dlouholetou láskou Olgou. Svatbu na zámku Niměřice nedaleko Mladé Boleslavi si prý organizovala sama nevěsta a z politických kolegů ministra Vojtěcha byl na svatbě pouze premiér Andrej Babiš. Že se svatba náramně podařila, o tom svědčí i fotografie zamilovaného párečku!

Že nejmladší člen jeho kabinetu vlezl do chomoutu, propálil na Facebooku premiér Andrej Babiš. Právě ten byl i jediným politikem, který se na veselce ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha objevil.

„Byla to spíše soukromá oslava, přišel pan premiér, ale jinak tam byli zejména přátelé, nezval jsem žádné politické kolegy. Já si svůj soukromý život spíš hájím,“ prozradil Vojtěch serveru Blesk.cz.

A svatba to byla, zdá se, vydařená. Alespoň podle fotky, kterou ministr sdílel na Facebooku. Štěstím na ní jak on, tak i jeho nevěsta jen září.

21.října 2019 v 18:58, příspěvek archivován: 22.října 2019 v 12:57

Chtěl bych se s vámi podělit o jeden z našich nejšťastnějších dnů v životě. V sobotu jsme si s Olgou řekli své ano.

Foto: Lukáš Koňařík

Svatba probíhala na zámku Niměřice nedaleko Mladé Boleslavi a zařizovat si ji měla celou sama Vojtěchova manželka Olga. Protože je sám politik věřící, obřad pak proběhl v kostele. Konkrétně šlo o kapli Korunování Panny Marie v Niměřicích.

A jak bude jejich společný život postupovat dál? Na dotaz Blesku, zda s manželkou už chystají miminko, pouze tajemně odpověděl: „Uvidíme.“

Fotogalerie


Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 18. listopadu 2019, svátek má Romana
EXPRES

jít naiDNES.cz