Zpověď Kajínkovy přítelkyně: Bachaři matce dětí koukali pod sukni

JIří Kajínek se vede za ruku s psycholožkou Magdou G. při společné procházce po Karlově mostě v Praze. | foto: FB

Od pohledu bystrá a vysokoškolsky vzdělaná žena se s Jiřím Kajínkem seznámila již před uvězněním na doživotí. Poté ho vytrvale navštěvovala, nejprve na kratší dobu jednou za dva týdny, později na delší dobu jednou měsíčně. Po celou dobu byla přesvědčena o Jiřího nevině a doufala v jeho propuštění.

Psychoterapeutka z Brna Magda G. věděla, že člověk, do něhož se zamilovala možná nikdy z vězení nevyjde. Přesto nepřestala věřit v zázrak a nyní může být konečně šťastná. Ale posledních třiadvacet let to bylo velmi těžké. „Jirka tam byl v čekárně na život, chodila jsem ji s ním sdílet,“ řekla v rozhovoru pro magazín Týden.



Kontakt Magdy a Jiřího byl pokaždé monitorován: „Mohl mi jednou denně telefonovat, tedy jen v pracovní dny, deset minut. Ale bylo to komplikované, nespouštěla jsem mobil z očí, abych nezmeškala jeho hovor. Všechno bylo nahráváno, což není příjemný pocit. Ale lepší než nic.“

Při osobních návštěvách procházela přísnou kontrolou, která byla dokonce až ponižující. To když matku dvou dětí kontrolovali i pod sukní.

O Jiřím Kajínkovi mluví Magda v samých superlativech. Je podle ní milý, chytrý, vtipný, pozitivní, optimistický, kreativní a harmonický. Řekli bychom, že hotový idol, za kterého by byla každá žena šťastná. Děti lékařky jsou prý o tom, s kým se maminka stýká, dobře informovány.

„Vědí, s kým jsem v kontaktu. Myslím, že když se někdo trochu víc dozví o té kauze, nemusí být ani tolerantní, ani velkorysý, ani mít z něj strach. Je to člověk, který sice má kriminální minulost, ale tu si již dávno velmi tvrdě odpykal,“ říká blondýnka Magda G.

Podle ní je Kajínkova kriminální minulost uzavřena: „Omluvil se lidem, o nichž věděl, že je to na místě. A všechno srovnal, má splacené dluhy.“ Jinak je tomu však v otázce jeho kauzy. O jeho nevině je přesvědčená, a dokonce prý zná jméno skutečného viníka.

„Čin je od konce května 2012 promlčen, takže by byla pomluva říct, kdo to byl. Ale doufám, že to jméno také jednou přijde na přetřes. Tolik lidí ho podvedlo, zklamalo, přílišná důvěřivost mu k jeho škodě zůstává. Soustavně na ni doplácí,“ prozradila o svém milém lékařka.

Fotogalerie



Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:57 22. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  168
 • Trapas
  126
 • Tvl
  51
 • Haha
  39
 • Cože
  39
 • Sladký
  31


Komentáře