Migranti znásilnili dívku (19) ve sklepě: „Brácha ti ustřelí hlavu!“ rozhádali se

Před soudem stanula v Rakousku dvojice sexuálních predátorů, kteří během letní červnové noci ve sklepě znásilnili devatenáctiletou ženu. Ta se v noci vracela ze studentské slavnosti, když ji zastavili dva muži a pod pohrůžkou odvlekli do nedalekého domu. Nyní vyplouvají na povrch nechutné detaily.

Ačkoliv se vstřícná politika Rakouska k přistěhovalcům s nástupem nové vlády mění, země se stále potýká s důsledky předchozí politické reprezentace, která vítala ekonomické migranty z islámských zemí a zahrnovala je bohatstvím. S tím přišly zákonitě problémy kriminálního charakteru a nemálo z nich sexuální povahy.Když se mladá žena vracela 9. června z univerzitní oslavy, přistoupili k ní dva muži se žádostí o cigaretu. Než jim stačila vyhovět, rozhodli se „obsloužit“ sami. Sedmnáctiletý Afghánec se svým o deset let starším kumpánem ženu vyděsili kovovým předmětem přitisknutým na záda. Ta si myslela, že jde o střelnou zbraň, a tak se podvolila dvojici následovat do nedalekého domu.

Ve sklepních prostorách došlo k surovým orgiím. Když se na bílé ženě oba muži uspokojili, okradli ji o mobil, peněženku i ty cigarety. Dívka byla natolik šokovaná, že zprvu policii nebyla schopna popsat místo a průběh zločinu. Nakonec to ale trvalo jen pár dní a rakouská policie oba podezřelé, z nichž jeden má být Rakušan s přistěhovaleckými kořeny, zatknout. V minulosti se o něj policie již zajímala kvůli souvislosti s drogami.

Mezi dvěma násilníky došlo k ostrému vyhrocení vztahů, což vyšlo najevo při výpovědi nezletilého nadržence z Blízkého východu. Tomu jeho starší spoluviník pohrozil, že pokud bude u soudu svědčit a pokusí se vinu svést na něj, najde si ho bratr a střelí jej do hlavy. Právě staršímu totiž hrozí až patnáct let za mřížemi, zatímco mladšímu pro nezletilost asi polovina.

Fotogalerie

Komentáře