Aféra v ekoškolce: Zmizely tři děti, učitelky neznaly jejich jména, našli je nahé

  •   16:54
  • diskuse

Policie naštěstí předškoláky našla během necelé hodiny. (ilustrační foto) | foto: Profimedia.cz

Těžko pochopitelná událost se stala ve čtvrtek na Praze 5. Učitelkám z místní mateřské ekoškolky se ztratily z dohledu tři děti. K nejhoršímu naštěstí nedošlo, policie je našla. Proč ale předškoláci neměli na sobě oblečení?

Operátoři tísňové linky dostali ve čtvrtek v 11:37 velice zvláštní oznámení. Strážníci vyrazili do ulici Naskové v Praze 5, kde z tamní školky zmizely tři děti.Podle Týdeníku Policie učitelky nebyly schopny sdělit, které děti jim skutečně zmizely. Policistům tak pouze poskytly stručný popis.

Jednalo se o dvě dívky a jednoho chlapce ve věku 3, 4 a 5 let. Bizarní na celém případu je, že učitelky zjistily, že jim chybí tři děti, až když si všimly třech odložených batohů.

Děti hledalo několik desítek policistů. Na místo dorazili také pátrači krajského ředitelství a připravena byla i letecká služba policejního prezidia s vrtulníkem.

Ten naštěstí ale nebyl potřeba, jelikož během necelé hodiny se ratolesti se našly zdravé. Ale bez oblečení! Bylo jim prý horko,“ sdělil mluvčí policie Tomáš Hulan.

Štěstí, že si děti pouze odložily, mohlo to dopadnout mnohem hůře. Poblíž byl totiž rybník, do kterého mohli předškoláci klidně skočit.

Fotogalerie

Komentáře