Tajný život Oty S.: Osahával nezletilou a nabízel jí peníze, tvrdí obžaloba

Tento muž má být Otakar „Otta“ S. | foto: Facebook

Na veřejnost se dostaly nové informace ohledně případu ztracené Míši Muzikářové (13) z Ústí nad Labem. A jak se zdá, jediný podezřelý Ota S. měl divokou minulost a na kontě slušnou řádků poklesků!

Že by Míše, která se ztratila před půl rokem, jakkoli ublížil, Ota S. důrazně popřel. Detektor lži však ukázal při výslechu něco jiného. Podle výsledků vyšetřování měl Ota S. Míšu a její matku Evu před Vánoci omámit Hypnogenem, a dokonce se na nich sexuálně ukájet. Poté v bytě pustil plyn s úmyslem obě usmrtit.Jen šťastnou náhodou nikdo nepřišel k újmě, zvlášť když vezmeme v potaz, že je Eva Muzikářová kuřačka. Jediné škrtnutí zapalovačem by tak mohlo být fatální.

Kromě toho se později objevila na sobě nezávislá svědectví Otových předchozích partnerek a milenek, které taktéž uspával Hypnogenem, aby na nich posléze mohl provádět sexuální praktiky, do kterých se dotyčným nechtělo. Všechny se vždy poté probudily zmatené a malátné a shodně popsaly také nepříjemné pocity v intimních partiích. Těchto žen bylo hned několik, Ota S. se totiž vyznačoval tím, že měl několik milenek najednou, které o sobě navzájem nevěděly.

Eva Muzikářová byla jednou ze čtyř žen, se kterými před smrtí udržoval styky. Kromě toho také využíval služeb prostitutek.

Ota S. si však pravděpodobně potrpěl spíše na mladší dívky. Krátce před tím, než se seběhla kauza Míši, měl být předvolán k soudu kvůli obtěžování jedné z Míšiných kamarádek. „Na blíže nezjištěném místě v Ústeckém kraji v osobním motorovém vozidle s úmyslem se pohlavně uspokojit osahával pod kalhotkami na nahém přirození nezletilou, přestože věděl, že dosud nedosáhla věku 15 let, dále jí nabídl peněžní částku ve výši cca 2000 Kč za to, že s ním bude mít pohlavní styk, což tato odmítla,“ stálo v obžalobě, kterou má k dispozici server iROZHLAS.cz.

Na obtěžování si stěžovala také dcera jedné z Otových bývalých partnerek, která se odvážila o záležitosti promluvit teprve poté, co spáchal sebevraždu. Na soud tak nikdy nedošlo, stejně jako v prvním případě. Poté, co se objevily informace ze záznamů, které má k dispozici iROZHLAS.cz, vyšlo najevo, že se Ota S. policii přiznal, že jej Míša sexuálně přitahovala a myšlenku na ni zaháněl sexem s její matkou.

Ačkoli tak neexistuje jediný přímý důkaz a také dosud chybí tělo dívky, někteří lidé již nepochybují o tom, že měl Ota S. se zmizením děvčete skutečně něco společného. Co přesně se stalo a proč, už však nikomu nepoví.

Pokud vás případ Míši zajímá, již připravujeme velkou reportáž z Ústí nad Labem po stopách dívčiny matky Evy Muzikářové. Podrobnosti již brzy!

Fotogalerie
Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 26. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  7
 • Cože
  6
 • Trapas
  6
 • Sladký
  6
 • Super
  5
 • Haha
  5


Komentáře