Dámy, chcete zapůsobit na muže? 5 věcí, co určitě odradí každého chlapa

Kay jako animovaná sexbomba Jessica Rabbit. | foto: Twitter

Znáte to – muži jsou prý z Marsu a ženy z Venuše. A právě proto dochází k častému nepochopení. O tom, jak muži často nerozumí ženským pocitům, byly popsány tisíce červených knihoven. A tak by se zdálo, že něžné pohlaví muže chápe dokonale. Ale vůbec. Tady máte pět rozšířených důkazů, jak se ženy často minou účinkem.

Můžete namítnout, že pro každého je přitažlivého něco jiného a univerzální návod, jak muže okouzlit, ten prostě neexistuje. Zato není až takový problém dát dohromady několik věcí, které na chlapa zaručeně nefungují. A přestože si mnohé ženy myslí, jak zapůsobí, opak je pravdou.1.Královna ze Sáby rozhodně neboduje

Hrát si na velkou hvězdu, dělat ze sebe něco, čím nejste, to je ten největší omyl, jakého se lze dopustit. Snobské řečičky, nosík příliš nahoru a přepínání vlastní důležitosti vzbuzuje podezření. Dřív nebo později se ukáže, že jste jen žena z masa a kostí, a kouzlo může rychle pominout. Určitě je lepší být milá, asertivní a přirozená.

2.Dělat hloupou se nevyplácí

I když se to možná nezdá, muži ve skutečnosti touží po bystrých, empatických a inteligentních partnerkách. Když ho chcete obalamutit a hrajete hloupější, než jste, skutečně vás za hloupou bude pokládat. A žádný muž prostě hloupou ženu nechce. Určitě zaujmete, když ukážete vlastní názor a přehled.

3.Vystavovat příliš svou krásu je ošemetné

Jistě, každý muž ocení ženskou krásu a dokáže ji ocenit. Ale možná víc na obrázku než ve skutečnosti. Přílišné zdůrazňování vašeho půvabu může spíše odradit, protože je to útok na mužovo sebevědomí. Nakonec si ani netroufne vás oslovit. Navíc až příliš dokonalá žena i v klidných povahách zasévá semínka žárlivosti a podezření z nevěry. Málokterá kráska přece odolá tolika svůdným nabídkám a mlsným pohledům, které ji provázejí na každém kroku. Méně je v tomto případě někdy více.

4.Manýry malého děvčátka si nechte pro maminku

Rádoby roztomilé šišlání a napodobování dětského hlásku, ať už na zvířátko, nebo na lidského samečka, dokáže spolehlivě lézt na nervy. Infantilní chování tohoto druhu je protivné snad každému chlapovi a mýtus, že je tomu naopak, v sobě živí zase jenom ženy. Obdobně se vyvarujte vztekání a podupávání nožkou, to také neplatí.

5.Nesnažte se vyrovnat mužům, skončíte u nich

Drsná mluva, pivo a cigáro určitě nepatří do výbavy dámy, která chce muže zaujmout. Tím, že se s mužem budete bavit o fotbale a sexu, si určitě získáte jeho respekt a důvěru. Zcela jistě ale pro něj ztratíte přitažlivost a bude vás brát jako kámoše. A to přece nechcete.

Sexbomba ráda vystavuje své tělo. Čím méně látky, tím je šťastnější.
Tomu se říká sexy zadeček.
Fanynka plastických operací Chloe Khan
Hope je velice sexy
Kolik sexuálních partnerů jste měli vy?
Úlovky z Instagramu


Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:54 25. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  35
 • Haha
  14
 • Trapas
  11
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
 • Sladký
  7


Komentáře