Škromach o Paroubkově neúspěšném návratu: Jirka by nic nezměnil!

Zdeněk Škromach promluvil o (ne)návratu Jiřího Paroubka. | foto: Koláž Expresu

I když to zpočátku vypadalo velmi nadějně, tak Jiří Paroubek hájit barvy ČSSD nebude. I přestože to bývalý premiér nese velmi nelibě, tak „selfie mistr“ Zdeněk Škromach toto rozhodnutí dokáže pochopit. Proč?

Čtyřiašedesátiletý politický matador Jiří Paroubek se ucházel a podle svých slov stále ještě uchází o post řadového člena v Cerhenicích na Kolínsku. Jeho případný návrat ale ještě před přijetím zamítl pražský výkonný výbor.„Je to absurdní a abych řekl pravdu, tak i na hlavu,“ neskrýval své tehdejší rozhořčení expremiér. Paroubka verdikt sice zaskočil, ale jistě neodradil. Členem ČSSD chce být nadále.

Růžovou budoucnost mu ale nevěští zejména současný premiér Bohuslav Sobotka, kterého Paroubek už dlouhou dobu ostře kritizuje. K Sobotkovi se teď i zlehka přidal Zdeněk Škromach.

„Nemyslím, že by se Jirkovým návratem něco změnilo,“ soudí Škromach, který v letech 2010–2016 zastával funkci místopředsedy Senátu Parlamentu České republiky.

Šedesátiletý politik, který si v poslední době zamiloval pořizování bizarních selfie fotek, ale také říká, že ČSSD by si nabídky Paroubka měla více vážit. „Myslím, že není dobré odmítat každou ruku, která se nabídne, že chce pomoci.“

Jiří Paroubek se naposledy zviditelnil jako host Českého rozhlasu Plus, kde v pořadu Interview Plus vydržel pouhých šest minut. Nelíbilo se mu totiž, že se ho moderátor neustále ptal na otázky ohledně neuskutečněného comebacku.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:19 22. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Haha
  13
 • Cože
  11
 • Tvl
  11
 • Trapas
  10
 • Sladký
  9


Komentáře