Pohlreich se vrátil za Klukem s řetízkem, ten se s ním ale odmítl setkat

Mladý kuchtík se Zdeňkem Pohlreichem, ještě v době, kdy jeho společnost vyhledával. | foto: Facebok Pavla Bureše

Takhle chladné přivítání Zdeněk Pohlreich ještě nezažil. Drsný šéfkuchař se totiž rozhodl vrátit se v rámci natáčení nové řady Ano, šéfe! zpět na trmické učiliště, což nelibě nesl hlavně ředitel školy. Ten oblíbeného kuchaře dokonce osočil, že kvůli vyšší sledovanosti zneužil hendikepované děti!

Pohlreichovy problémy nastaly hned při vstupu do školy. Drsná vrátná jej totiž bez identifikace odmítla vpustit do budovy. Jeden z nejznámějších českých kuchařů se tak musel vrátit do svého vozu pro občanský průkaz, čehož bystrá recepční ihned využila a informovala svého nadřízeného, že hlídací pes české gastronomie je zpátky na místě činu.Tedy ve škole, kde jeden z učňů oboru kuchař - číšník přiznal krádež zlatého řetízku a že ho dal do jiného hrníčku.

Když pak Zdeněk vstoupil do ředitelny, čekala na něj delegace, proti níž neměl sebemenší šanci. Karty byly totiž předem rozdané.

Od té doby, co jsme se neviděli, kdy jsme našim dílem pobavili národ, řetízek jsme našli, všechno dobře dopadlo, tak bychom to mohli nyní dát do poctivé reality. Nalít si čistého vína. Jestli s tím souhlasíte,“ zaútočil ihned na Pohlreicha ředitel školy Pavel Caitaml, podle něhož největší problém nastal ve chvíli, kdy v pořadu Ano, šéfe! nezaznělo, že na škole jsou žáci tří úrovní.

A dokonce i hendikepované děti, mezi nimiž se natáčelo.

Některé děti mají poruchy učení. Lehkou mentální poruchu. Je tam i žák se střední mentální poruchou. To video vyznělo tak, že se posmíváme hendikepovaným dětem,“ osočil kuchaře Caitaml.

Ten také Pohlreichovi oznámil, že se s ním a se štábem žáci odmítají znovu potkat. Hlavně pak slavný „kluk s řetízkem“.

„Polovina těch, se kterými jste natáčel, jsou už ve světě. A Pavel a Jirka budou rádi, když se tohoto pořadu nezúčastní. Za Pavla Bureše vám můžu říct, že vás nechce vidět. Nepřeje si to ani jeho tatínek. Kvůli vašemu pořadu se mu všude posmívali a my jsme museli žákům vysvětlovat, že to bylo všechno jinak,“ zaútočili na Zdeňka i ostatní členové uvítací delegace.

Pohlreich si ale nenechal nic líbit a opět byl ostrý jako břitva. My se pořád dokola bavíme o Pavlu Burešovi? My, že jsme se posmívali hendikepovaným dětem? My jsme jim s jejich zásadním přispěním ukázali věci, které by jinak měli minimální šanci poznat,“ začal Pohlreich se svou obhajobou a dodal, že naopak je rád, že se tehdejšího natáčení zúčastnily děti, které nebyly kandidáty na úspěch.

Fotogalerie

Já tvrdím to, že dobrým vedením a kvalitní spoluprací jsou schopní i ti lidi, kterým nebylo stoprocentně dáno. Že mohou být kvalitními členy nějakého pracovního týmu. To je podstatný,“ dodal Pohlreich.

Jak tahle přestřelka dopadne? Vyjde z ní Zdeněk jako vítěz? Premiérový díl Ano, šéfe! uvidíte již ve čtvrtek ve 21. 30 na Primě.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:11 12. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  128
 • Trapas
  58
 • Tvl
  33
 • Cože
  27
 • Haha
  21
 • Sladký
  17


Komentáře

Expres.cz