Horší než brněnská Bohéma! Pohlreich zažil nejpekelnější natáčení

 •   18:58
 • diskuse

Nejabsurdnější natáčení Zdeňka Pohlreicha. | foto: Ano, šéfe!

Katovi českých hospod se po letech vrátila noční můra a má podobu restaurace Sametová. Zdeněk Pohlreich tvrdí, že zažil nejhorší natáčení v kariéře, horší než v brněnské restauraci Bohéma, která se stala takřka legendou série Ano, šéfe.

Bude litovat dne, kdy překročil práh tohoto podniku.Natáčení posledního dílu Ano, šéfe přirovnává k ostudné brněnské Bohémě z roku 2011, kdy poprvé v historii svoji misi za záchranu restaurace nedokončil. Znechutily ho praktiky majitelů v bílých mokasínech, kteří si vozili zadek v BMW, o vedení podniku věděli kulový a personálu dlužili statisíce na výplatách.

Teď drsnému kuchaři hnula žlučí pražská hospoda Sametová.

Ten přístup k podnikání bych řekl že je podobný. V některých ohledech mi to tentokrát přišlo horší,“ svěřil se Expres.cz Pohlreich.

Majitel například dlužil kuchaři plat za měsíc práce. „Byl jsem vystaven věcem, které jsem nechtěl vidět ani zažít. Snažím se být profesionální a dodělat to za všech okolností,“ vysvětlil populární kuchař, proč i přes znechucení - na rozdíl od Bohémy - tento díl dotočil.

Fotogalerie

Vedle mizerné platební morálky, Pohlreichovi vadilo, že si majitel umístil do interiéru dřevěnou sochu Václava Havla čtoucího noviny. Podle něj jde o nevkusný nápad a přiživování se na historii. „Pro mě to bylo hodně nepříjemné, že se někdo pokouší obchodovat s historickými událostmi, na kterých nemá sebemenší podíl,“ ukončil Pohlreich.

Přiznává ale, že se z natáčení vzpamatoval hodně rychle. „Nezanechalo to ve mně stopy deprese. K nám se chovali korektně. Bylo to velmi nepříjemné, ale už jsem si zvykl,“ dodal Pohlreich, který by sám do podobně vedeného podniku nikdy televizi nepozval.

Sami se ale podívejte, jak vypjatá byla situace v restauraci, když si tam bývalý kuchař přišel pro sedmnáct tisíc korun, které mu majitel podniku dlužil za odvedenou práci.

Nejbizarnější díl premiérové řady Ano, šéfe! můžete sledovat na obrazovkách Primy již ve čtvrtek 1. 10. ve 21. 30.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:58 28. ledna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  22
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  6


Komentáře