Nejubrečenější Ano, šéfe! v historii. Tohle bylo moc i na Pohlreicha.

Pohlreich i paní Soňa zůstali po odchodu jejího otce jako opaření. | foto: Ano, šéfe!

Z oblíbené reality show Ano, šéfe! se pomalu ale jistě stávají Rodinná pouta. Zatímco minulý týden jsme byli svědky běsnění exekutorů, tento čtvrtek se celý příběh bude místo kvality jídel točit kolem shledání despotického otce s nesebevědomou majitelkou upadajícího motorestu.

Zdeněk Pohlreich by si mohl po skončení natáčení Ano, šéfe! založit rodinnou poradnu. I když si od samého začátku natáčení své show klade za cíl pozvednout gastronomii v Česku, mnohdy řeší převážně rodinné problémy aktérů daného dílu.Fotogalerie

Tentokrát Zdeněk Pohlreich zavítá kousek za Prahu, do Postřižína, kde se nachází motorest Tereza. Kdysi to býval nejznámější motorest na trase z Prahy do Německa, nová dálnice se mu ale obloukem vyhnula. Majitelka Soňa Helísková ho před lety dostala od otce k narozeninám, moc radosti jí ale tenhle dar zatím nepřinesl. Vztahy s otcem mají ale do idyly daleko, posledních pár let se nevídají vůbec. Soňa má ze svého autoritativního otce strach a vzpomínky na něj doprovází slzy.

Možná i proto se rozhodne Pohlreich dát otce s dcerou dohromady. Nedopadne to ale podle jeho představ. I když tlačí otce uťápnuté majitelky dokopat k tomu, aby svou dceru alespoň jednou v životě pochválil a dál najevo nějaký cit, on neustále dokola opakuje, že taky celý život pracoval a kvůli rodině se zadlužil. Dokonce na svou dceru před televizními kamerami zvýší hlas.

Jak rodinné shledání dopadne? Má motorest za Prahou šanci na přežití? To se můžete nechat překvapit již ve čtvrtek 4. 2. 2016 na Primě.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 3. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  40
 • Trapas
  31
 • Tvl
  22
 • Sladký
  21
 • Super
  19
 • Haha
  18


Komentáře