Zdeněk „stavitel“ Macura brání svůj bazének, kterému se Česko směje: „Úroveň lidí je nízká!“

Bazén Zděňka Macury rozdělil Česko. Jedni mu blahopřejí ke skvělému počinu, druzí mu nahlas závidí. | foto: Archiv Zdeňka Macury

Český Facebook se otřásá v základech. Internetový národ totiž minimálně na dvě poloviny rozdělila fotografie z dílny vášnivého ochránce žen Zdeňka Macury. Tento domácí kutil se na svém Facebooku pochlubil novým bazénkem. Někteří mu gratulují, jiní se mu ale vysmáli, protože je pro ně příliš malý. Není za tím ale spíše závist? I na to jsme se zeptali přímo stvořitele tohoto mistrovského díla.

Fotografie, která pobavila český Facebook, spatřila světlo světa v sobotu 5. srpna. Zdeněk Macura se rozhodl, že si zpříjemní léto. Postavil si totiž roztomilý bazének o rozměrech 2 x 1 metr, v němž se v horkých dnech hodlá osvěžovat.Samozřejmě snímek svého díla sdílel na sociální síti a za svůj čin se mu dostalo mnoho pozitivních komentářů, někteří si ale přece jen rýpli. „Zdendo, nebyla by lepší vana?“ táže se například jeden z diskutérů. Pro tyto provokatéry má ale Zdeněk Macura jasný vzkaz.

„Úroveň charakteru a ctností u lidí je bohužel nízká. Někdy mi přijde, že se lidi předhánějí v tom, kdo se vyjádří více opovržlivě,“ říká Expresu populární ochránce žen, který plánuje také brzký vstup do politiky.

Toto dílo je předmětem většiny diskusí na českém internetu.

Toto dílo je předmětem většiny diskusí na českém internetu.

Zdeňka Macuru negativní komentáře přímo ohromily, velkou hlavu si z nich ale nedělá. „Byl jsem překvapený, šlo celkem o nevinnou věc.“

Bazén Zdeňka Macury rozdělil Česko. Jedni mu blahopřejí ke skvělému počinu, druzí mu nahlas závidí.

Bazén Zdeňka Macury rozdělil Česko. Jedni mu blahopřejí ke skvělému počinu, druzí mu nahlas závidí.

Ti, kteří si ze Zdeňka Macury dělali legraci, budou jistě překvapeni faktem, že tento bojovník za práva žen je zkušený kutil. „Zdít je krásná činnost, baví mě to. Už jsem postavil dva domy. Tento bazének je malý, protože na chvilkové osvěžení to stačí,“ chlubí se Macura.


Fotogalerie


Komentáře