Zdeněk Izer se po 15 letech rozvádí: Podle rodinné známé manželku týral

Jeden z nejznámějších komiků Zdeněk Izer se rozvádí. Po 15 letech se mu rozpadlo manželství s Olgou, kterou měl podle serveru TN.cz psychický týrat a slovně napadat.

Bavič Zdeněk Izer nemá zrovna veselý začátek roku 2018. Server TN.cz přišel s informací, že se po 15 letech rozvádí se svou manželkou Olgou, která po jeho boku stála v době slávy.Podle těchto informací za vším má stát psychické týrání ze strany komika. „Je úplně jiný, než jak se jeví v televizi. V soukromí je to spíš introvert, ale v manželství je to despota,“ prozradila TN.cz blízká kamarádka Olgy Izerové.

Izer má s manželkou dceru.

Izer má s manželkou dceru.

Ta tvrdí, že se paní Izerová stala terčem šikany a vydírání, protože za celých 15 let manželství nemohla chodit do práce. 

Když si poté otevřela vlastní kavárnu, Izer jí měl dělat zle. „Žila ve zlaté kleci, pokud se vším souhlasila a neodporovala, byl klid, ale když se vzepřela vůli manžela, bylo zle. Často jí i vulgárně nadával, že má v hlavě nas*áno apod.,“ rozpovídala se dále přítelkyně.

Situace se proto mezi Izerovými jen zhoršovala. „Olga si ke Zdeňkovi vypěstovala nenávist a averzi za jeho psychické týrání a ponižování. V poslední době je už ani nikdo ze známých nenavštěvoval. Choval se k ní jako k onuci i před lidmi. Ze začátku jsme si mysleli, že to myslí z legrace, když se ukázalo, že ty nadávky myslí vážně, bylo nám hodně nepříjemně,“ popsala trápení své kamarádky žena, která se rozhodla pro TN.cz promluvit.

Zdeněk je prý despota.

Zdeněk je prý despota.

O rozvod podle těchto informací požádala sama Olga Izerová. Manžel s rozvodem prý souhlasil. Problém však nastal při diskuzi o dceru. Izerovi se údajně nezdá výživné.

„Je to dobrý táta, malé koupí všechno a dá jí peníze na cokoliv, ale tím to hasne. Olga o jeho příjmech nemá žádný přehled, takže o výši výživného na dceru musí rozhodnout soud,“ popisuje situaci zdroj.

Bavič se rozvádí.

Bavič se rozvádí.

Přestože se manželé rozvádí, stále sdílí jednu domácnost, a tak to u nich údajně vypadá jako na bojišti. „Když chtěla prát, tak jí vyházel věci z pračky. Někdy jí je zase vyhází na ulici. Jindy jí prohledává tašky, když chce jet pryč. Nechápu, jak to může vydržet,“ politovala svou kamarádku na závěr přítelkyně, která se o trápení rozhodla promluvit veřejně.

Abychom si celou věc ověřili, kontaktovali jsme manažera Zdeňka Izera. Ten se však k věci zatím nevyjádřil. A mluvit zatím ani nechce jeho stále ještě právoplatná manželka.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz