Reklama na žvýkačky Orbit nabádá k focení selfie během jízdy. Ouvej

  •   0:01
  • diskuse

Reklama na Orbit přímo nabádá k nebezpečnému chování za volantem. Kdy už lidé konečně dostanou rozum? | foto: facebook

V době, kdy média šílí z videa, na kterém dvě dívky streamují jízdu autem, aby o pár vteřin vyslaly do éteru smrt jedné z nich při nehodě, spustil Orbit novou reklamní kampaň se soutěží. Nemohl si vybrat méně vhodnou dobu. Soutěžící totiž mají vyfotit sami sebe se žvýkačkami během jízdy autem. Co na to veřejnost? Objevila se kritika i ten nejčernější humor!

„Letní soutěž se značkou Orbit je tu! Zachyťte nám váš svěží moment na cestách! Pošlete nám do komentářů fotku, jak při svých letních cestách autem žvýkáte žvýkačky Orbit. Pro jednoho z vás je připravený víkendový pobyt pro dva, plná nádrž a bohatá zásoba žvýkaček Orbit. Soutěž trvá do 23. 7. 2017,“ hlásá nová reklamní kampaň firmy Orbit, která vyrábí žvýkačky.Reklama na Orbit přímo nabádá k nebezpečnému chování za volantem. Kdy už lidé konečně dostanou rozum?

Reklama na Orbit přímo nabádá k nebezpečnému chování za volantem. Kdy už lidé konečně dostanou rozum?

Na tom by ještě nutně nemuselo být nic divného, kdyby text nedoprovázela fotka, na které mladá dívka za volantem v jedné ruce drží žvýkačky a druhou rukou si fotí selfie. Vzhledem k tragédii na Mostecku, kde dvě mladé dívky neplánovaně natočily smrt jedné z nich při děsivé nehodě, však zatrnulo i mnohým milovníkům černého humoru. Tohle totiž příliš k smíchu není.

Šílená jízda dvou Nikol je ponejvíce spojována se znuděností současné mládeže a negativním vlivem sociálních sítí na lidské chování. O to více zarážející je soutěž, která přímo vybízí k porušování dopravních předpisů a riskování života jen pro to, aby soutěžící vyrobili co nejvíc cool selfie.

Nikdo si samozřejmě nemyslí (nebo v to minimálně každý snažně doufá), že reklamu vypustili právě teď schválně, a tak se pravděpodobně jedná jen o obrovskou smůlu. Avšak bez ohledu na to, nevkusnější už to snad být nemohlo!

A aby toho nebylo málo, obrázku se už chytili internetoví vtipálci bez kapky soucitu a dělají s ním strašlivé věci. Nemá smysl je blíže popisovat, to zkrátka musíte vidět...

Vtipálci pochopitelně nenechají na ničem nit suchou, i když už je to dávno za čárou. Tuto fotomontáž na nepovedené reklamy firmy Orbit zveřejnil jistý cynik na Facebooku spolu s komentářem: „Za 5 minut u Tesca. Mají Orbitky ve slevě, tak bereme čáru.“

Vtipálci pochopitelně nenechají na ničem nit suchou, i když už je to dávno za čárou. Tuto fotomontáž na nepovedené reklamy firmy Orbit zveřejnil jistý cynik na Facebooku spolu s komentářem: „Za 5 minut u Tesca. Mají Orbitky ve slevě, tak bereme čáru.“

Fotogalerie

Komentáře