Nikola se musí setkat s matkou mrtvé kamarádky. Nevím, co jí řeknu, bojí se

Nikola V. (24), která na rozdíl od své kamarádky přežila děsivou autonehodu u Obrnic, se dřív či později potká s maminkou řidičky Nikol, která bohužel nehodu nepřežila. Co jí řekne? A má ze setkání strach?

Nikola V. a Nikol B. jely v červenci společně na výlet autem. Řidička Nikol však nedávala příliš pozor, za jízdy telefonovala, smála se a pila colu. Kromě toho překračovala maximální povolenou rychlost. Proto nezvládla v zatáčce u Obrnic řízení a narazila do protihlukové stěny. Vzhledem k tomu, že druhá z dívek, Nikola, jízdu natáčela mobilním telefonem a živě ji vysílala na Facebooku, jejich přátelé byli svědky děsivé události. I přesto, že jim okamžitě poskytli první pomoc řidiči projíždějících aut, jedno z děvčat, Nikol B., nehodu nepřežilo. Přeživší dívka se již zotavila, stále se však cítí nepříjemně. Až se vrátí do práce, téměř jistě se potká s matkou mrtvé kamarádky, protože všechny tři ženy pracovaly ve stejné firmě. Je na takové setkání připravená? „Tahle fáze přijde, protože spolu děláme v práci. Setkáme se a mám z toho strach. Nevím, jak na mě bude reagovat. Asi bych jí řekla, že mě to moc mrzí,“ uvedla pro Blesk. 

Za video, které dívka natočila, se stydí a přiznává, že měla raději kamarádce domluvit, aby nedělala hlouposti a raději se soustředila na jízdu. „Neměla jsem to natáčet. Měla jsem jí spíš říct, ať zpomalí, nebo zastaví,“ lituje Nikola dnes. 

O záznam nehody jeví zájem například Besip, policie a další subjekty, které by jej rády použily jako prevenci dopravních nehod například tak, že by jej instruktoři přehrávali žákům autoškol. Co si o tom Nikola myslí? „Já s tím nesouhlasím. Chci už mít pokoj. Kdyby se to pořád vysílalo, neměla bych klid nikdy. Každý by na mě pořád koukal, nikdy by to neskončilo,“ uvedla. 

Její otec má však na věc očividně jiný názor. Když se od něj několik společností snažilo získat práva k videu, požadoval výměnou 100 tisíc korun, které údajně hodlá věnovat charitě. Proč však tyto organizace oslovily jeho, přestože Nikola je dávno plnoletá, je záhadou. Každopádně se však očividně v rodině příliš neshodnou...

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:51 12. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Haha
  12
 • Cože
  10
 • Tvl
  10
 • Super
  9
 • Sladký
  6


Komentáře

Expres.cz