Ministr Zaorálek: Než se dal dohromady s Bednářovou, zkoušel to dvakrát s manželkou

V souvislosti s autonehodou ministra Lubomíra Zaorálka vyšlo najevo, která žena je momentálně politikovou partnerkou. Je jí Šárka Bednářová, bývalá novinářka. Ne každý však ví, že Zaorálek býval ženatý a se svou exmanželkou to zkoušel dát dohromady dokonce dvakrát!

Lubomír Zaorálek a jeho dnes již bývalá žena Ilona se rozvedli v roce 2000. Mají spolu dvě děti a dodnes vlastní byt v Ostravě. Poté, co se odloučili, byl současný ministr zahraničních věcí střídavě viděn s různými ženami, mezi nimiž byla v roce 2012 jeho současná přítelkyně Šárka Bednářová, tehdy zaměstnaná ve zpravodajství České televize. Poté, co se její vztah s politikem provalil, byla nucena zaměstnání opustit z obavy o možné politické ovlivnění její práce. Jak to mezi nimi vlastně bylo, je však poněkud nejasné. Zaorálek se totiž na čas vrátil k bývalé manželce Iloně, se kterou byl v roce 2015 ruku v ruce spatřen na Filmovém festivalu v Karlových Varech. „Na filmovém festivalu jsem byl s rodinou jako každý rok,“ uvedl tehdy na vysvětlenou pro Blesk. Pokus o návrat však politikovi nevyšel. Kdo ví, možná mu jeho žena dva paralelní vztahy přece jen nedokázala odpustit. Zvlášť vzhledem k tomu, že z jednoho z nich se narodilo nemanželské dítě. 

Se Šárkou Bednářovou je však Lubomír Zaorálek podle všeho dodnes, jak přiznal v souvislosti s dopravní nehodou, která jej potkala minulý týden. Když byl totiž tázán deníkem Blesk, kdo jej ošetřil, odpověděl: „Já si myslím, že to byla přítelkyně, která se o mě nejvíc starala, a ochránce, který taky přiběhl – společně našli nějaké fáče, které vytáhli z lékárničky, a tu hlavu mi začali vázat, protože mně samotnému se nedařilo tu krev zastavit.“ Poté upřesnil, že skutečně jednalo o Bednářovou. 

Dnes spolu pár dokonce i pracuje. Bednářová je totiž od roku 2015 členkou Zaorálkova volebního týmu. Kromě toho zvládá také částečný úvazek na Úřadě vlády, kde působí v Sekci pro lidská práva. 

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:50 18. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  8
 • Super
  4
 • Trapas
  4
 • Sladký
  4
 • Tvl
  4
 • Cože
  3


Komentáře

Expres.cz