Zagorová & Margita se v Malaze cpou zmrzlinou: Celý rok ji máme zakázanou!

V milované Malaze stráví dva měsíce. | foto: Archiv Hany Zagorové a Štefana Margity

Zpěvačka Hana Zagorová (71) s manželem Štefanem Margitou (61) konečně odjeli na zaslouženou dovolenou. Tu budou trávit ve španělské Malaze a plán je jasný! Popíjet víno, číst detektivky a pochutnávat si na místních delikatesách. A taky vzít útokem stánky se zmrzlinou!

Úctyhodných 43 koncertů v Čechách, na Moravě a na Slovensku stihla v první polovině letošního roku devítinásobná zlatá slavice Hana Zagorová, která dodnes prodala bezmála jedenáct milionů desek a je tak nejúspěšnější českou zpěvačkou všech dob. Bylo by jich mnohem víc, kdybych nebyla za Štefanem v Londýně a v San Franciscu na premiérách v tamních operních domech,“ řekla k tomu Hanka.

„Během tří týdnů, co jsem byla v červnu za Štefanem v San Franciscu, jsme si udělali výlet do Las Vegas a viděli tam nádherný koncert Roda Stewarta. Měl parádní kapelu, byl ve skvělé formě a zpíval mé oblíbené písně,“ rozplývala se Zagorová, kterou po návratu z Ameriky čekala další příjemná záležitost v podobě cesty do milované Malagy na jihu Španělska.

Z publika jí přistála polárka

Tam se společně se Štefanem už dlouhá léta pravidelně vrací. Důvody jsou jasné – stálé a slunečné počasí, moře na dosah, stejně jako výborné jídlo a pití. A hlavně klid! Odpočinou si tu nejen od koncertování, ale i fanoušků, které jinak oba milují. „Už teď se těším, jak si budu v Malaze číst mé milované severské detektivky, ochutnávat nejrůznější dobroty, pít dobré víno, starat se o Štefana a dávat si zmrzlinu, kterou máme během sezony vlastně zakázanou. To bude krása!“ těší se Hanička písnička, která během koncertu zmrzlinu také nedávno dostala.

„Když jsem v květnu zpívala v Říčanech Maluj zase obrázky, tak těsně po textu – proč mi někdy nekoupíš třeba polárku – se najednou pod jevištěm zvedla ruka a podala mi polárkový dort! Představte si, to ještě nikdy nikoho za ta léta nenapadlo!“ rozplývala se Hanka. Nanukový dort se naštěstí neroztekl, takže si na něm dojatá zpěvačka mohla vzápětí pochutnat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:35 9. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
 • Trapas
  5
 • Tvl
  5
 • Cože
  4
Komentáře