Zpěvačku napadl pejskař s náhubkem a zkopal jejího nemocného psa

  •   19:57
  • diskuse

Pavla Valová byla napadena pejskařem s rotvajlerem při venčení svého labradora | foto: koláž Expres.cz

Otřesný zážitek má za sebou zpěvačka country kapely Květinka Pavla Valová. Když venčila svého starého a nemocného labradora, napadl ji agresivní muž se svým rotvajlerem. O zážitek se podělila na Facebooku, kde příběh vyvolal rozhořčené reakce.

Znojemská zpěvačka šla jako obvykle vyvenčit svého starého psa a narazila na nebezpečného člověka, který ji ve vzteku tloukl kovovým náhubkem, poštval na ni své zvíře a do jejího labradora kopal. A to vše proto, že labrador nebyl uvázaný na vodítku, i když měl košík.„Venčila jsem svého poloslepého a polohluchého psa. V tu dobu jel kolem po cyklostezce mladý chlap s rotvajlerem na vodítku. Můj pes se k nim kulhavým klusem vydal. Byli jsme na trávníku, s košem na volno. Art už nemůže dobře chodit,” napsala na sociální síti Pavla Valová.

Incident, který již vyšetřuje policie, nečekaně vygradoval: „Čekal, až k němu Art dopajdá. Šla jsem k nim a volala, že to je dobré, že můj pes je už starý a nic neudělá. V ten moment začal ten chlap do mého psa kopat. Zacvakla jsem Arta na vodítko a druhým koncem jsem přetáhla přes čumák rotvajlera, který na nás cenil zuby, cloumal s vodítkem a vrčel. Majitel mě kovovým velkým košem dvakrát vzal přes hlavu. Zůstala jsem v šoku a on sebral kolo a odjel,” popisuje zpěvačka neuvěřitelnou scénu.

Napadení agresivním mužem odnesla žena modřinami v obličeji a také její labrador uštědřenými kopanci. Poté, co se Valová se svým zážitkem na Facebooku svěřila, sdílely její příspěvek desetitisíce lidí odsuzujících chování muže. Případ je podle informací Znojemského deníku vyšetřován jako přestupek proti občanskému soužití.

Fotogalerie

Komentáře