Kriplorodičko, chcípni! Reportérka Vymětalíková čelila drsnému útoku

Darina Vymětalíková z ČT čelila hrůznému útoku. | foto: Koláž Expresu

Někteří lidé ji obdivují pro to, jak brilantně zvládá nelehké životní situace. Najdou se ale i tací, kteří Darině Vymětalíkové přejí smrt! Reportérka České televize se na svém Twitteru svěřila s děsivou zkušeností. Nejhorší na tom všem je, že nešlo o první případ.

Darina Vymětalíková, reportérka ve službách České televize, toho už zažila mnoho. V profesním životě se jí daří, v tom soukromém jí ale příliš štěstí nepřálo.Před lety totiž usměvavé blondýně lékaři sdělili, že její syn Vladimír už nikdy nebude vidět a zůstane navždy odkázán na lůžko. Úspěšná reportérka se s děsivou zprávou vyrovnala skvěle. Dříve bylo ale hůř.

„Byla doba, kdy jsem byla úplně vyřízená, přemýšlela jsem o všem – i o sebevraždě,“ svěřila se v květnu Magazínu DNES Vymětalíková.

Ne každý jí ale překonání nepříjemného období od srdce přeje. Vymětalíková na svém Twitteru sdílela výstřižek jednoho velice drsného mailu.

„Neprotahuj to a chcípni, ty kriplorodičko špinavá neomarxistická z fašistický ČT,“ píše jí mimo jiné muž, který vystupuje pod jménem Tomáš Havlíček.

07.září 2017 v 07:57, příspěvek archivován: 07.září 2017 v 18:29

https://t.co/BX2JKLr5s4

Agresor nejspíše reagoval na tweet s politickou tematikou, který do světa poslala právě Darina Vymětalíková. „Tak už to neprotahuj a umři jako chlap,“ napsala směrem k Andreji Babišovi, který byl ve středu zbaven poslanecké imunity.

Statečná Vymětalíková si z nechutného vzkazu velkou hlavu nedělá. Screen sdílela na sociální síti a drsného agresora se snaží ztrapnit.

Pro Vymětalíkovou takový e-mail není výjimečná událost. Prý něco podobného novinářka čte jednou do měsíce. „Ale my kriplorodičky se z něčeho hned tak nesložíme,“ dodává pod svůj příspěvek Vymětalíková.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 2:25 6. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  63
 • Tvl
  25
 • Super
  22
 • Haha
  13
 • Sladký
  13
 • Cože
  9


Komentáře