„Mamynky“ útočí na Mariana z Výměny: Ivu jsem zachránil z pasťáku, brání se!

Marian a Iva se seznámili, když bylo dívce pouhých čtrnáct let. | foto: TV Nova

Marian Meliš a jeho mladičká manželka Iva, která by mohla být jeho dcerou, jsou od té doby, co se objevili ve Výměně manželek, terčem kritiky. Marianovi vyčítají, že je pedofil a zneužívá naivity mladé dívky, Ivě zase to, že využívá zajištěného partnera. Milujeme se, brání čest svou i manželčinu Marian, a to i přesto, že na něj na Facebooku útočí tzv. „mamynky“, kritičky veškerého bizáru, který souvisí s rodinným životem!

Marian a Iva Melišovi by mohli být otec a dcera, ve skutečnosti jsou však manželé, a to i přesto, že je mladé paní pouhých 17 let! Pár spolu vychovává roční dcerku a poté, co se objevili jako účastníci Výměny manželek, jsou kvůli velkému věkovému rozdílu pod palbou kritiky.

Facebooková skupina „Mamynkobijci“, která se na Facebooku vysmívá mizerným matkám a bizáru v českých rodinách, si Melišovy vzala pořádně na paškál. Mariana označili za pedofila a Ivu za zlatokopku, kromě toho jí vyčítají její svérázné výchovné metody.Jedna ze členek skupiny dokonce neváhala Mariana kontaktovat a na detaily z jeho rodinného života se poptat. Screeny z tohoto rozhovoru pak trochu překvapivě zveřejnila na sociální síti. Co se od Mariana dověděla?

Marian prý svou ženu Ivu doslova zachránil z pasťáku. Seznámili se, když jí bylo pouhých 14 let a již o rok později Iva otěhotněla. Marian se rozhodl, že se o nečekaně vznikající rodinku postará, a tak se domluvil s rodiči dívky, kteří dali souhlas k jejímu zplnoletnění. Poté se Iva ve svých 17 letech za Mariana provdala a nyní vychovávají již roční dcerku.

Kdo jsou Mamynky?

Tvrdé „y“ není v tomto případě chybou, ale recesí. Facebookové skupiny o mamynkách si dělají legraci z nevzdělaných a mizerných matek, které své dotazy a problémy ventilují na Facebooku, místo toho, aby se poradily s odborníkem. Podle členů skupin, obsahujících tento svérázný humor, mají „posunuté vnímání“. Hrubka v názvu skupiny tak poukazuje na častý nešvar, který bývá k vidění v mateřských diskusích na sociálních sítích - špatný pravopis a hloupé dotazy.

Iva byla zplnoletněna.

Iva byla zplnoletněna.


Že Iva sotva dokončila zvláštní školu, prý Marianovi nevadí. Ostatně on sám se prý vzdělával, vyučil se instalatérem, a k ničemu mu to podle jeho slov nebylo. Svou ženu prý miluje, ačkoli by mohla více uklízet a vařit. Že to v 17 letech dělá asi málokdo, mu nejspíš nedochází.

Co dalšího na sebe Marian prozradil, si prohlédněte ve fotogalerii, kde naleznete zmíněnou konverzaci!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:23 4. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  29
 • Super
  24
 • Trapas
  18
 • Haha
  16
 • Sladký
  12
 • Cože
  11


Komentáře