Ranařka Jana z Výměny manželek promluvila: Bil mě, podávám trestní oznámení!

Jana z Výměny manželek prozradila zákulisí rodinného konfliktu. | foto: TV NOVA

Středeční díl Výměny manželek vzbudil bouřlivé emoce. Stál za tím zejména závěrečný výstup jedné z maminek, která mezi osmi očima ztropila nepochopitelnou scénu, která nemá v historii pořadu obdoby. Lítaly facky, nadávky i sprostá slova. Milovnice hadů Jana a její tehdejší partner Roman se rozešli. Co následně prostořeká maminka sdělila? Její partner ji měl fyzicky napadat.

Středeční díl Výměny manželek přinesl dvě maminky. Roztomilou panenku Barbie Sabinu a ranařku Janu. Ta si do nové domácnosti přivezla hada a k dětem měla poněkud spartanský, leč zdravý přístup. Celý díl se odvíjel docela standardně až na závěrečnou scénu.Jana na partnera začala po příjezdu z ničeho nic ječet, sprostě mu nadávat, mlátit ho. Stejně tak jednala se Sabinou. Její výstup nikdo nechápal. Milovnice hadů se po natáčení rozhodla vše objasnit a její slova vás překvapí.

„Poslala jsem ho pryč, vedlo mě k tomu víc důvodů. Byla v tom i agresivita. Minulý týden jsem na něj navíc podala trestní oznámení. Bil mě. Bude to mít následky. Je to na delší lokte,“ řekla televizi Nova Jana.

Svědectví přinesla i její malá dcerka: „Bil mámu, fackoval a pak jí ještě tekla krev,“ tvrdí.

Jediné násilí však mohli diváci vidět u ní samotné. Co stálo za závěrečnou hysterií?

Pár se po Výměně rozešel.

Pár se po Výměně rozešel.

„Musím se přiznat celému národu, že jsem si vzala prášky na uklidnění a zapila jsem je v autě becherem, takže já si z osmi očí nepamatuji vůbec nic. Ten den mám okno,“ vysvětluje Jana.

Diváky pořadu rozdělila na dva tábory. Jeden se krátkovlasé maminky zastává, druhý ji haní a jejím slovům nevěří.

Roman měl Janu bít, mělo dojít i na krvácení.

Roman měl Janu bít, mělo dojít i na krvácení.

„To je těžké tohle teď řešit, protože nikdo s námi nežil, nikdo nevěděl, jaký on je, jak se umí přetvařovat, a že mi přinesl kytku za 500 nebo 1000 korun, to je sice krásný, ale ten člověk neměl všech pět pohromadě. Je psychicky nerušený, labilní psychopat,“ nechala se slyšet Jana, která dokonce tvrdí, že u nich kvůli Romanově agresi musela zasahovat policie. Dlouhodobě však jejich pomoc nepřinesla výsledky.

„Ani policajti nepomáhali. I dveře už mám opravované. Ty dveře byly vykopnuté.“

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:30 29. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  56
 • Super
  14
 • Haha
  13
 • Sladký
  12
 • Cože
  9
 • Tvl
  9


Komentáře